Ocena wątku:
  • 3 głosów - średnia: 2.67
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Raptor - oferta specjalna dla JEEP.ORG.PL
Tak w przybliżeniu ile litrów potrzebowałbym aby pomalować na gładko/biel VW t4 krótki blaszak bez okien bocznych, klapa tył z szybą, dachu bym nie malował.

Załączone pliki Miniatury

Odpowiedz
jeżeli tylko wygląd to 4-6 litrów powinny wystarczyć, jeżeli warstwa ma być mocna to 8-10
Odpowiedz
Czy na plastiki miękkie trzeba dawać dodatgek uelastyczniający, czy raptor sam w sobie jest dość elastyczny? Widziałem zdjęcia odpryskującego ze zderzakó (może to być wina wykonania oczywiście).

Czy rozcieńczalnik się używa uniwersalny (taki jak do akrylów), czy to jakiś specjalny jest?
Odpowiedz
Raptor po wyschnięciu nie jest elastyczny, warto na plastiki dać uelastyczniacz.
Rozcieńczalnik do farb epoksydowych powinien działać dowolny
Odpowiedz
Pojawiły się nowości w ofercie:

Antykorozyjny podkład epoksydowy pod Raptor
[Obrazek: Raptor-podk%C5%82ad-epoxydowy-1L-1.jpg]
Dwuskładnikowy antykorozyjny podkład epoksydowy RAPTOR to wysokowydajny gruntujący i izolujący podkład, przeznaczony do stosowania pod powłoką ochronną RAPTOR.
Zawiera inhibitory antykorozyjne , które zapobiegają procesowi korozji, jak również cechuje się doskonałą wytrzymałością na oddziaływanie mgły solnej.
Zaawansowana technologia wysokojakościowych żywic, zastosowana w antykorozyjnym podkładzie epoksydowym RAPTOR, zapewnia doskonałą przyczepność do gołego metalu oraz większości innych przygotowanych powierzchni, a także wydłuża okres przydatności użytkowej powłoki ochronnej RAPTOR porzez poprawę przyczepności międzywarstwowej.
Kolor Szary
Cena 80zł litr

Pistolet z regulacją
[Obrazek: 51C8Z9bzMvL.jpg]
Zapewnia profesjonalne, spójne wykończenie, co pozwala na szeroki zakres tekstur i lepszą kontrolę aplikacji.
Regulowana dysza natryskowa umożliwia wybranie żądanego wykończenia i tekstury. Unikalna końcówka blokująca pozwala na ustawienie tekstury i blokady w celu uzyskania spójności i powtarzalności.
Łatwy w obsłudze, łatwy do utrzymania, łatwy do czyszczenia.

Cena 195zł
Odpowiedz
Uwaga, dystrybutor zapowiada podwyżki ceny. Jak planujecie malowanie to przyspieszcie z decyzją bo niestety niedługo będzie drożej.
Odpowiedz
Jaka cena za zestaw do pomalowania ramy wranglera?
Odpowiedz
Przyznaję że nie chce mi się czytać wszystkich 19 stron tego wątku.
Czy cena z pierwszej strony na Raptora czarnego 115zł za 1L to jest aktualna?
Odpowiedz
Wszystkie ceny w pierwszym poście są aktualizowane na bieżąco
Odpowiedz
No to trochę droga ta oferta specjalna dla forumowiczów Smile
Odpowiedz
takie mam ceny od dystrybutora.
Odpowiedz
(2018-05-17, 01:39 AM)javelin napisał(a): No to trochę droga ta oferta specjalna dla forumowiczów Smile

No nie chciałem już tego pisać żeby nie narazić się komuś Wink
Odpowiedz
No to słabo. Kilka lat temu, kiedy ten wątek startował, to ceny były ok, w porównaniu z innymi źródłami. Niestety teraz - 115zł za litr - gdzie na allegro cena to 99zł. Nawet u siebie w mieście w sklepie stacjonarnym mam 105zł/litr bez przesyłek i od ręki. Przy większych ilościach już jest nieco lepiej, ale wciąż drożej niż w innych zakątkach sieci. Może warto uderzyć do dystrybutora i powiedzieć mu wprost, ze ta oferta ssie pałkę? Choćby ja - jako zwykły, szary żuczek, który nie maluje nic zarobkowo, a jedynie swoje własne fury - kupiłem w ostatnich miesiącach koło 40l od "obcych", bo było o wiele taniej niż na forum. Plus kilku kolegów chce sobie malować samochody w najbliższym czasie i też wezmą z innych źródeł. Więc warto powalczyć z dystrybutorem.
Odpowiedz
Dystrybutor nie może za bardzo obniżyć cen dla forum bo jego klienci (sklepy z farbami) mają do niego o to pretensje.
Co do ceny za pojedyncze litry to cena wynika z tego że:
- ja muszę kupić od dystrybutora za gotówkę cały karton 4 litry
- dokupuję butelki 250 i 500 ml na rozdzielenie utwardzacza
- paczka pocztowa kosztuje już 14,50 (nie mam i nie będę miał żadnej umowy z firmą kurierską więc szansy na niższą cenę nie mam)
- do tego dochodzą koszty kartonu/taśmy/foli
I to wszystko razem daje 110zł
Jeżeli przyjedziesz po odbiór osobiście to mogę ci zaproponować cenę 95zł
Odpowiedz
Ja to już chyba niepredko będę potrzebował Smile Kupiłem tyle ile powinno wyjść na 2 Jeepy plus 10 litrów zapasu Wink
Odpowiedz