Ocena wątku:
  • 3 głosów - średnia: 2.67
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Raptor - oferta specjalna dla JEEP.ORG.PL
Odkąd pomalowałem swojego biedapassata raptorem to czasem trudno się opędzić od ciekawskich. Nie żałuję an złotówki, tym bardziej, że zrobienie tego samodzielnei kosztowało 1/5 tego co praca lakiernika.
Odpowiedz
No tak..Przekonaliście mnie !
javelin-jepek zarąbisty!!!!
Odpowiedz
takie pytanko przed położeniem raptora mam zamiar położyć podkład epoksydowy i czekać aż wyschnie i zmatowić czy można odczekać i malować ??
do raptora jest specjalny rozpuszczalnik czy taki do wyrobów epoksydowych może być??
Odpowiedz
Epoksydu można używać w tradycyjny sposób gdzie po wyschnięciu matujesz lub jako "mokre na mokre" czyli malujesz na epoksyd jak tylko daje się dotknąć, ale do tego celu rozrabia się go w innych proporcjach ze specjalnym utwardzaczem i rozcieńczalnikiem.
Odpowiedz
ok czyli czekam aż wyschnie i matuje
a jaki rozpuszczalnik do raptora żeby na miejscu go dostać a nie alledrogo Smile
Odpowiedz
dobra znalazłem odpowiedź
(2017-08-30, 12:12 AM)msb napisał(a): Rozcieńczalnik do farb epoksydowych powinien działać dowolny
Odpowiedz