Ogłoszenie: REGULAMIN DZIAŁU FIRMY- Obowiązuje od 01.02.2018r.
REGULAMIN DZIAŁU FIRMY


§1
PRZEZNACZENIE


1. Forum jeep.org.pl jest darmowym forum dyskusyjnym, przeznaczonym dla posiadaczy i sympatyków Jeepa.
2. Dział, którego dotyczy ten regulamin, został stworzony dla firm handlowych, handlowo-usługowych oraz usługowych chcących prezentować swoją ofertę na forum jeep.org.pl oraz dla użytkowników oferujących towary/usługi w większym zakresie niż dopuszcza to regulamin działów Sprzedam/Oddam Części i Sprzedam Samochód
3. Dział, którego dotyczy ten regulamin, jest działem z zablokowaną możliwością zakładania nowych tematów. Wszyscy zainteresowani umieszczaniem ofert w w/w dziale proszeni są o kontakt z administratorem pod adresem email: kosa@jeep.org.pl


§2
PRAWO ZAMIESZCZANIA OGŁOSZEŃ I PŁATNE PAKIETY


1. Użytkownik chcący zaprezentować swoją ofertę w dziale ,,FIRMY" nabywa takie prawo po uprzednim skontaktowaniu się z administratorem i wykupieniu odpowiedniego dla siebie pakietu.
2. Oferujemy dwa pakiety promowania swoich produktów/usług:
a) Pakiet podstawowy: polega na posiadaniu swojego indywidualnego tematu, założonego i zatytułowanego przez użytkownika, w którym można oferować dowolną ilość towarów/usług. Temat ten podlega standardowej moderacji przez administrację forum zgodnie z regulaminem ogólnym oraz §5 niniejszego regulaminu.
b) Pakiet rozszerzony: polega na posiadaniu swojego podforum w dziale ,,FIRMY". Na tym podforum użytkownik jest własnym moderatorem, może zakładać nieograniczoną liczbę tematów handlowych dotyczących pojedynczych towarów/usług oraz zostanie wyróżniony poprzez odmienny kolor swojej nazwy użytkownika na całym forum.


§3
AKCEPTACJA OGŁOSZEŃ


1. Po ustaleniu warunków współpracy z właścicielem forum, wszystkie ogłoszenia w ramach wybranego pakietu są akceptowane, jeżeli nie naruszają polskiego prawa oraz zachowują zasady dobrego wychowania, a w szczególności zasady opisane w §4 niniejszego regulaminu.
2. Ocena ogłoszenia pod kątem obostrzeń wymienionych w §3 pkt.1 leży w gestii moderatora i jest jego subiektywną, niepodważalną decyzją.
§4
WARUNKI AKCEPTACJI OGŁOSZEŃ


1. Ogłoszenie musi zostać umieszczone w odpowiednim dziale.
2. W przypadku ogłoszeń o sprzedaży samochodów lub innych pojazdów obowiązkowe jest podanie numeru nadwozia (VIN) oraz aktualnych zdjęć.
3. Ogłoszenia dot. auta sprzedawanego "na części" muszą zawierać:
a) opis
b) VIN (gdyby ktoś chciał kupić całe auto),
c) zdjęcia i ceny co najmniej 5 przykładowych, dużych części (jeśli są w sprzedawanym aucie):
- silnik,
- skrzynia,
- mosty,
- reduktor,
- fotele,
- tapicerka,
- kierownica,
- koła+opony
- blacha (np. zderzaki, maska, grill, błotniki, klapa, drzwi itd...)
5. Podanie jedynie linku do aukcji i ceny będzie traktowane jako niespełnienie warunków wymienionych w pkt. 4.

§5
MODERACJA TEMATÓW INDYWIDUALNYCH

1. Wszystkie zbędne uwagi i dyskusje, spory lub wtrącanie własnych ofert w ogłoszenie innego użytkownika będą podlegały moderowaniu lub kasowaniu na życzenie właściciela tematu.
2. Wątpliwości i pytania proszę kierować na PW do moderatora działu. Jeśli ogłoszenie nie spełnia zasad określonych w niniejszym regulaminie i zostanie skasowane, wyjaśnienia nie będą udzielane
3. Dozwolone jest podbicie wątku poprzez chęć zakomunikowania zmiany w ofercie (obniżka cen/rabat/promocja/etc.).


§6
USUWANIE OGŁOSZEŃ

1. Tematy oraz poddziały ogłoszeniodawców są usuwane po zakończeniu okresu, na który został wykupiony pakiet.
2. Istnieje możliwość przywrócenia tematów/działów stworzonych przez użytkownika po ponownym wykupieniu pakietu, jednak nie później niż w przeciągu 6-ciu miesięcy od ich usunięcia.
3. Wykorzystywanie innych działów forum do zamieszczania ogłoszeń sprzedaży jest zabronione i będzie skutkowało usuwaniem takiego ogłoszenia.
4. Nagminne łamanie regulaminu w §6 pkt.3 może poskutkować ostrzeżeniem w postaci ujemnych punktów reputacji, a w rażących przypadkach czasowym lub trwałym usunięciem użytkownika z forum.


§7
SPORY TRANSAKCYJNE

1. Właściciel forum http://www.jeep.org.pl udostępnia platformę wymiany informacji, więc nie jest oraz nie może być stroną rozstrzygającą ani odpowiedzialną w transakcjach przeprowadzonych pomiędzy użytkownikami.§8
ODPOWIEDZIALNOŚĆ

1. Właściciel forum tj. firma Kosa Parts Paweł Kośliński ani administracja forum nie uczestniczy w transakcjach i nie rozstrzyga ewentualnych sporów pomiędzy jej stronami. Odpowiedzialność za treść ogłoszenia i przedmiot transakcji spoczywa na ogłoszeniodawcy.