Ocena wątku:
  • 16 głosów - średnia: 3.56
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Części do liftów - made by WAGONEER WORLD
(2015-03-24, 10:39 AM)Barus napisał(a): To może masz unibole  pod dolne wahacze 67mm?

Też jestem zainteresowany unibolami do dolnych wahaczy. Najlepiej sam unibol.
Odpowiedz
Halo !!! Bastek !!! Żyjesz ? Próbuję się dodzwonić od początku tygodnia,napisałem na PW i nic,cisza.
Odpowiedz
Cześć,

Szukam do Xj '98 4.0

-> MODUŁ / przekaźnik świateł (foto) dziwna rzecz: gdy wpięty jest obecny moduł światła długie świecą non-stop, po wypięciu wszystko wraca do normy
-> TULEJA METALOWO GUMOWA DRĄŻKA WYPRZEDZANIA KĄTA ZWROTNICY PRZÓW (foto) - auto zostaøo podniesione za oceanem, takze jest na 99% niestandardowa

Pozdro!
Szeroki


Załączone pliki Miniatury
           
Odpowiedz
Jak coś potrzebne na szybko ( info / zamówienia ) DZWONIĆ - 502 102 502 ... do skutku bo mam niestety Playa i często jest problem żeby się od razu ze mną połączyć !!!

wojtas_biker - rozmawialiśmy chyba przez telefon Confused

Zeet - już sobie załatwiłeś ?

matpers - ... możesz u mnie Smile DZWOŃ !!!

szeroki98 - modułu brak ... jakiej są produkcji wahacze ... wiesz ? RC / moje / ? Coś powinno się dobrać bo możliwości nie ma za dużo Smile
Odpowiedz
Unibol duży cały czas aktualny
Odpowiedz
Podziękowania raz jeszcze za dodatkowe 2 cale dla mojego monstertraka. Przetestowany zaraz potem przez 2 dni w terenie na Roztoczu. Jest super. Dzięki.
Odpowiedz
witam a oposiadasz lift do jeepa liberty z 2004 ?
Odpowiedz
Witam masz w ofercie górne regulowane wachacze do xj???
Odpowiedz
Witam! Nie udało mi się dodzwonić, a dosyć pilnie potrzebuje podkładek 2,5' do xjta.
Odpowiedz
Cześć Wagoneer.

Ponawiam prośbę w Twoim temacie bo na pw nie mam odpowiedzi.
potrzebuję:
- odboje na tył + śruby do liftu 2"
- odboje na przód + uchwyty do liftu na 2"
- podkładka na awahacz na 2"

Wszystko do WG 4.7

Moje dane masz na pw. Płacę przedpłatą lub przy odbiorze jak sobie życzysz?
Odpowiedz
Cześć WAGONEER
Potrzebuję do WJ-a 4.7 kpl zestawu liftu 2" wysłałem pw
Odpowiedz
Witam
Potrzebuję przednie górne wahacze do zj i przednie łączniki stabilizatora do liftu 3,5",przedni panhard,posiadasz może obniżenie mocowania tylnego panharda.
Daj znać co i jak.
Odpowiedz
faktycznie koledzy - dzwońcie do Wagoneera, to dużo szybsza forma kontaktu... nie bez kozery podaje numer w stopce pod swoimi postami...
Odpowiedz
Track Bar

W opracowaniu drążki do:
- przedni i tylny do JK

kiedy będą dostępne Smile
Odpowiedz
witam
pytanie interesuje mnie Kompletny zestaw do podniesienia zawieszenia w ZJcie o 2.5" , z tym że bez podkładek 2.5 ''ponieważ już kupiłem wcześniej czy można u was kupić resztę jeśli tak to za ile? i oczywiście łączniki przód do liftu.
Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 13 gości