Tylko Jeep Klub Polska
PassionCars.pl - Kompleksowe badanie historii samochodów z USA oraz Kanady - Wersja do druku

+- Tylko Jeep Klub Polska (https://www.jeep.org.pl/forum)
+-- Dział: G I E Ł D A (https://www.jeep.org.pl/forum/forum-5.html)
+--- Dział: FIRMY (https://www.jeep.org.pl/forum/forum-28.html)
+--- Wątek: PassionCars.pl - Kompleksowe badanie historii samochodów z USA oraz Kanady (/thread-81491.html)PassionCars.pl - Kompleksowe badanie historii samochodów z USA oraz Kanady - DobryWujek - 2019-03-06

Witam Was Wszystkich,

Wiele osób z tego forum mnie zna, bo pomogłem im w sprawdzeniu historii auta przed zakupem. Jako passioncars.pl zajmuję się kompleksowym badaniem historii pojazdów z USA oraz Kanady. Jestem w stanie sprawdzić dokładnie przeszłość każdego samochodu oraz motocykla, który przebywa bądź przebywał na terenie USA oraz Kanady. Posiadam dostęp do wielu unikalnych zdjęć oraz dokumentów. Do każdego sprawdzenia historii pojazdu podchodzę skrupulatnie, przykładam wiele starań aby produkt końcowy był statysfakconujący dla odbiorcy.

Dlatego jeżeli chciałbyś sprawdzić historię pojazdu z USA oraz Kanady, zapraszam do wysłania formularza na mojej stronie. Po wysłaniu zapytania, dostaniesz na podanym adres e-mail spersonalizowany link do indywidualnej wyceny raportu. Każdy numer VIN wyceniam indywidualnie. Cena uzależniona jest od posiadanych materiałów.

Zapytanie możesz mi wysłać poprzez formularz na mojej stronie: https://www.passioncars.pl/zapytanie
Możesz też napisać wiadomość przez mojego FanPage: https://www.facebook.com/passioncarspl 

Pozdrawiam Wink
DobryWujek