Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Propozycje gadzetow forumowych
W tym watku zapraszam do skladania propozycji co w sklepie forumowym powinno sie pojawic , na chwile obecna znajduje sie ich tam niewielka ilosc ale prosby postaramy sie wcielic w zycie tak szybko jak to bedzie mozliwe tak aby w przyszlosci wybor byl znacznie wiekszy .
Odpowiedz
No więc może ja zaczne, jako że smycze są oklepane jak drobniaki w portfelu może zrobić coś bardziej "użytkowego" mam takową "smyczke" i jest bardzo wygodna, łatwo można zapiąć do spodni, bluzy, szekli czy gdziekolwiek sobie ktoś wymyśli, oczywiście z logo forum i np, z drugiej strony nick użytkownika.
Na zdjęciu również widać kubek, może dało by się robić kubki w innym kształcie niż te standardowe. Mój kubek już niestety pękniety więc przydał by się drugi.
[Obrazek: DSC_1836]
Odpowiedz
na pewno wkrotce w ofercie pojawia sie kubki ze stali nierdzewnej i kubki metalowe emaliowane + kilka kubkow ceramicznych w innych ksztaltach jak standartowe .Co do tych smyczek - poszukamy i w miare mozliwosci tez sie pojawia . Czekamy rowniez na dostawe malych " multitool-i " przypinanych do forumowych brelokow do kluczy .
Odpowiedz
Ramki?
Odpowiedz
W tym roku ramek nie bedzie, na poczatku przyszlego sprawdzimy mozliwosci ich wykonania.
Odpowiedz
"wódki na święta nie będzie"

a co z gadżetami, które funkcjonowały do tej pory?
Odpowiedz
(2018-12-11, 09:13 AM)Slova napisał(a): "wódki na święta nie będzie"

a co z gadżetami, które funkcjonowały do tej pory?

A byly jakies bo oprocz naklejek i ramek przez ostatnie 7 lat nie zobaczylem zadnych.. Ten temat jest wlasnie w tym celu aby pojawialo sie to czego oczekujecie  a ja w ramach mozliwosci bede to realizowal lub bedziemy szukac kogos kto to moze zrealizowac.
Odpowiedz
Brykiet zrób luźny wątek na gadki bo tutaj zaraz będzie bajzel, podawajmy tylko przykłady tutaj i można robić liste w pierwszym wątku żeby nie pisali 10 razy o ramkach.
Odpowiedz
Ok i następna propozycja, komplety naklejek na żelazo, z nickiem forumowym.
Dalej czy będzie możliwość zrobienia naklejek GRAND CHEROKEE Limited, takie jak na drzwiach ale odrobinke większe albo w takim samym rozmiarze. Z dopiskiem LX też by mnie interesowały Very Happy
Odpowiedz
(2018-12-11, 10:02 PM)Nothingam napisał(a): Ok i następna propozycja, komplety naklejek na żelazo, z nickiem forumowym
beda

(2018-12-11, 10:02 PM)Nothingam napisał(a): Dalej czy będzie możliwość zrobienia naklejek GRAND CHEROKEE Limited, takie jak na drzwiach ale odrobinke większe albo w takim samym rozmiarze. Z dopiskiem LX też by mnie interesowały
sprawdzimy na poczatku przyszlego roku poniewaz do urlopu zostalo nam 11 dni Very Happy
Odpowiedz
Może pendrive w róznych kolorach z logo forumowym ?
Odpowiedz
(2018-12-13, 01:59 PM)sailor napisał(a): Może pendrive w róznych kolorach z logo forumowym ?

Na chwile obecna czekam na dostawe pendrive-ow w drewnianej obudowie, logo bedzie grawerowane laserem
Odpowiedz
Scyzoryki Victorinoxa, podkładki pod mysz, kalendarze z tłoczonym logo...to tak na szybko.
Odpowiedz
Podkladki juz sa, do poniedzialku dodam jeszcze kilka innych wzorow.
Odpowiedz
Bluzy, koszulki, kurtki, czapki itp itd Smile Ale dobre jakościowo, nie takie, że "czy" prania i do kosza lub na ścierkę.
I swetry dziergane na drutach Razz

Klepnięte z pancernej cegły.
XJ 93; było 2.5Pb - robi się 3.0 V6; 4' lift; 30' opony.
Odpowiedz