Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Kalendarz 2019
W tym roku kalendarz forumowy bedzie mial troche inna forme jak w w roku poprzednim . Ze wzgledu na bardzo krotki czas do Swiat pojawi sie w tym roku wersja limitowana do 25 sztuk . 1 sztuke otrzyma zwyciezca konkursu na okladke ,12 sztuk otrzymaja w prezencie zwyciezcy poszczegolnych miesiecy jako dodatkowa nagroda za wygrana , zas pozostale 12 sztuk bedzie dostepne w forumowym sklepie za cene ok 5 zl ( 1£ ) + koszt przesylki .

Kalendarz w tym roku wyjatkowo bedzie w wersji angielskiej - postaramy sie aby w roku 2020 bylo juz kilka mozliwych wersji w jezyku polskim do wyboru .

Tak ten kalendarz bedzie wygladac :

[Obrazek: RNuNXbr.jpg]

[Obrazek: JqPcfFa.jpg]

[Obrazek: fIAw0uP.jpg]

[Obrazek: CrO5qTh.jpg]

[Obrazek: QiTV2an.jpg]

[Obrazek: sLrWVau.jpg]

[Obrazek: 7mm8Dyg.jpg]

[Obrazek: zrQPbKl.jpg]

[Obrazek: j747Vtz.jpg]

[Obrazek: sqW817X.jpg]

Do zwyciezcow poszczegolnych miesiecy zostaly wyslane PW z prosba o przeslanie zdjec w wiekszej mozliwej rozdzielczosci - tym co juz odpowiedzieli dziekujemy i czekamy na reszte .
Odpowiedz
Jakby zapisy na kalendarz już ruszyły to ja się piszę na 1 szt.
Odpowiedz
(2018-12-12, 04:44 PM)toddy napisał(a): Jakby zapisy na kalendarz już ruszyły to ja się piszę na 1 szt.

w tym roku nie bedzie zapisow jak poprzednio - 12 sztuk kalendarzy pojawi sie w forumowym sklepie za cene okolo 5 zl ( 1£ ) plus koszt wysylki - kto bedzie chcial to sobie go wezmie .
Odpowiedz
Kalendarze zamowione . Niestety nie odezwali sie zwyciezcy marca i kwietnia dlatego w ich miejsce beda zdjacia zastepcze zwyciezcow z innych miesiecy , mam nadzieje ze w przyszlym roku nie bedzie problemu z zebraniem kompletu zdjec .

Osoby ktore przeslaly zdjecia a nie podaly adresu do wysylki kalendarza prosze o jego przeslanie na nasz email .
Odpowiedz
(2018-12-16, 11:52 PM)brykiet napisał(a): Kalendarze zamowione . Niestety nie odezwali sie zwyciezcy marca i kwietnia dlatego w ich miejsce beda zdjacia zastepcze zwyciezcow z innych miesiecy , mam nadzieje ze w przyszlym roku nie bedzie problemu z zebraniem kompletu zdjec .

Osoby ktore przeslaly zdjecia a nie podaly adresu do wysylki kalendarza prosze o jego przeslanie na nasz email .

Ja również poproszę jedna sztuke
Odpowiedz
Kiedy pojawia się kalendarze Question
Ja tez chciałbym 1szt.
Odpowiedz
Powinny byc 21 grudnia
Odpowiedz
Nie ma dalej w sklepie, a tradycyjnie wezmę jeden
Odpowiedz
kalendarze wlasnie dotarly , wieczorem wstawie liste osob ktorych zdjecia sie pojawily w kalendarzu i ktorzy otrzymuja kalendarze w prezencie , pozostale kalendarze pojawia sie w sklepie za cenie 1£ ( okolo 5 zl ) + koszt przesylki . Przypominam ze kalendarzy jest jedynie 25 sztuk .
Odpowiedz
kalendarze w formie nagrody otrzymuja :

Pitbiker
kbemben
kuzyn_V8
CZM
nyQuista
Konradviper
KASZTAN
piotrek1452
piter1993
7gsi

Kalendarze dla zwyciezcow zostana wyslane przed 1 stycznia 2019 , pozostale beda dostepne dzis wieczorem w forumowym sklepie .

[Obrazek: ak93z2t.jpg]
----
kalendarz juz dostepny w sklepie

https://www.eiadesign.co.uk/product-page...a-rok-2019
Odpowiedz
Ile wysyłka?
Odpowiedz
okolo 10 zl listem zwyklym do Pl . wszystko sie wyswietla po dodaniu kalendarza do koszyka
Odpowiedz
chcialbym poinformowac ze wszystkie kalendarze ktore byly w wolnej sprzedazy - zostaly juz sprzedane
Odpowiedz
Osoby z tej listy poprosze o przeslanie na nasz adres email swoich adresow do wysylki kalendarzy :

nyQuista
Konradviper
Odpowiedz
Panowie - poprosze o adresy do wysylki kalendarzy
Odpowiedz