Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Kalendarz ?
Kalendarz 2020, cos sie dzieje w tym temacie?
Odpowiedz
tak , ale bedzie inny format jak w zeszlym roku . jaki - okaze sie wkrotce
Odpowiedz
(2019-11-01, 06:02 PM)brykiet napisał(a): tak , ale bedzie inny format jak w zeszlym  roku . jaki - okaze sie wkrotce

Niezwykle tajemniczy jesteś Smile

P.S.
Co by sie nie porobilo to ja zamawiam jeden w tej większej wersji albo jeszcze większej Smile
Odpowiedz
zastanawiam sie jak to zrobic zeby kalandarze dotarly do zainteresowanych i zebym nie zostal z szuflada pelna kalendarzy jak w tym roku Very Happy
Odpowiedz
Proste.
Zapisy do końca listopada
Wpłaty tydzień później.
Druk pod ilość wpłat.
Wszyscy zadowoleni

Wysłane z mojego SM-G950F przy użyciu Tapatalka
Odpowiedz
(2019-11-04, 07:24 PM)loki87 napisał(a): Wszyscy zadowoleni
Wlasnie niedokladnie Very Happy ostatnio zrobiono awanture ze kalendarzy juz nie ma a gdy dodrukowalem to ten co krzyczal najglosniej zapomniaj ze chcial je kupic  kasztan
----
tak byc moze beda wygladac , jeszcze siedze nad koncowa wersja  :

[Obrazek: kdZvDQs.jpg]

[Obrazek: IZC5N13.jpg]
Odpowiedz
Dlatego najpierw wpłata, później realizacja całej partii.

Odpowiedz
Ja tam już się piszę na 5 sztuk.
Daj konto i zapłacę zaraz, żeby mnie było, że głośno krzyczę...
Odpowiedz
Ja sądzę, że zbiórka chętnych obowiązkowo z kasą w przedpłacie do świąt Bożego Narodzenia , po świętach druk i na koniec roku wysyłka aby w Nowym roku były.
Odpowiedz
Panowie - na chwile obecna ogarniam techniczne rozwiazaniae aby mozna bylo drukowac te kalendarze na bierzaco w ramach potrzeb , do konca tego tygodnia bede wiedzial czy da sie to zrobic
Odpowiedz
Jak mod uważa

Ale druk jednorazowy chyba jest korzystniejszy, druk co tydzień po 5szt.. bez sensu Smile

Odpowiedz
jestem na etapie szukania troche innego rozwiazania jak druk duzej ilosci w drukarnii - jesli wyjdzie OK to kalendarze beda na biezaco w forumowym sklepie
Odpowiedz
Jak by tam nie było, zamawiam 5 sztuk kalendarzy.
Odpowiedz
(2019-11-04, 05:46 PM)etranger napisał(a): Niezwykle tajemniczy jesteś

Bo jeszcze nie wie co dostanie w drukarni w gratisie na koniec roku LOL

(2019-11-04, 10:55 PM)brykiet napisał(a): Wlasnie niedokladnie ostatnio zrobiono awanture ze kalendarzy juz nie ma a gdy dodrukowalem to ten co krzyczal najglosniej zapomniaj ze chcial je kupic 

Ojoj, czyżby o mnie mowa? Nawet nie kojarzę żadnego tematu dodruku. Ale fajnie, że się po X czasu kapnąłeś, że 25 sztuk to za mało na tak duże forum LOL

(2019-11-05, 09:40 PM)brykiet napisał(a): jestem na etapie szukania troche innego rozwiazania jak druk duzej ilosci w drukarnii - jesli wyjdzie OK to kalendarze beda na biezaco w forumowym sklepie

Zbierasz na kolorową atramentówkę? Daj znać, coś się znajdzie Wink
Odpowiedz
(2019-11-06, 01:05 AM)javelin napisał(a):
(2019-11-04, 05:46 PM)etranger napisał(a): Niezwykle tajemniczy jesteś

Bo jeszcze nie wie co dostanie w drukarni w gratisie na koniec roku LOL

(2019-11-04, 10:55 PM)brykiet napisał(a): Wlasnie niedokladnie  ostatnio zrobiono awanture ze kalendarzy juz nie ma a gdy dodrukowalem to ten co krzyczal najglosniej zapomniaj ze chcial je kupic 

Ojoj, czyżby o mnie mowa? Nawet nie kojarzę żadnego tematu dodruku. Ale fajnie, że się po X czasu kapnąłeś, że 25 sztuk to za mało na tak duże forum LOL

(2019-11-05, 09:40 PM)brykiet napisał(a): jestem na etapie szukania troche innego rozwiazania jak druk duzej ilosci w drukarnii - jesli wyjdzie OK to kalendarze beda na biezaco w forumowym sklepie

Zbierasz na kolorową atramentówkę? Daj znać, coś się znajdzie Wink

stare , chinskie przyslowie mowi : " uderz w stol a nozyce sie odezwa "  LOL

Javelin : jako ze Twoje posty nic madrego nie wnosza a mnie nie chce sie juz ich czytac informuje ze kazdy kolejny Twoj post w tym temacie trafi do kosza wiec nie fatyguj sie z ich pisaniem . I odpowiadajac na Twoja ewentualna kolejna zaczepke - tak mam do tego prawo chociazby na fakt iz po raz kolejny kalendarze beda w duzej czesci sponsorowane przeze mnie ( chociaz dzieki osobom takim jak Ty mam coraz mniejsza ochote na robienie czegokolwiek dla forum .
Odpowiedz