Ocena wątku:
  • 1 głosów - średnia: 5
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Sklepy z częściami do jeepów - lista, opinie
Poniżej umieszczam listę sklepów, w których można kupić części do jeepów.
Lista powstaje wg propozycji forumowiczów, będę ją uzupełniał.
Proszę tych, którzy korzystali, o dopisywanie krótkich, zwięzłych opinii o sklepie: wiedza sprzedawcy, dostępność, czas realizacji, cena, jakość.
Wszelkie kasztany i spory będą wycinane. Tylko konkretna treść.
POLSKA:
www.raffi.pl
www.usaolkusz.pl
www.quatro4x4.pl
www.fenix.com.pl
www.jeepczesci.pl
www.us-auto.pl
www.evaria.pl
www.rideon.pl
www.amerykany.pl
www.kosaparts.com
www.jeepmania.pl (5% rabatu dla użytkowników forum)
http://sklep.4x4team.com.pl/ (6% rabatu dla użytkowników forum)

www.drm4x4.neostrada.pl - elastomery
www.poliuretan.olkusz.pl/
chlodnicebydgoszcz@poczta.fm - chłodnice, polecane.
www.zbi-mar.pl - łożyska, paski
www.masterpart.pl - np.: tylne mocowania ENERGY SUSPENSION do addco

ŚWIAT:
www.4wd.com (USA)
www.quadratec.com (USA)

www.camskill.co.uk (UK) - opony
www.tirerack.com (USA) - opony
www.tirepackage.com (USA) - opony
www.jegs.com (USA)
www.jeep4x4center.com (USA)
www.autotrucktoys.com (USA)
www.devon4x4.co.uk (UK)- opony
www.run4x4fun.com (USA) - MooMoo Jeep
www.bsoffroadfactory.de (D) amortyzatory, sprezyny IRONMAN, Rancho, wzmocnione polosie itd,
Odpowiedz
www.kosaparts.com Mnie kilka razy pomógł konkretnie . Szybko i profesjonalnie Git .
Odpowiedz
www.tirerack.com - kupione kilka kompletow opon i zawsze bez problemow i cla Mr. Green
Odpowiedz
www.tirepackage.com świetne ceny i sprytna wyszukiwarka opon
Odpowiedz
jegs.com spory wybór, błyskawiczny kontakt (za pierwszym razem gdy kupowałem polską VISĄ zadzwonili potwierdzić transakcję w ciągu godziny), błyskawiczna wysyłka. Nie wiem jak wysyłka do PL, używałem shipsmarta. Polecam.

performancecenter.com u mnie spalony - spory wybór, przejrzysta strona. Na stocku nie mają wielu rzeczy więc zamawiają u producenta shipment bezpośredni. Nie można się do nich dodzwonić, nie dostałem numeru przesyłki w stanach i nie miałem jak jej uzyskac (konieczna np. w PolAmerze), przez dwa miesiące nie udało się porozmawiać z kimkolwiek od nich w celu wyjaśnienia (mimo wielokrotnych prób dzwonienia i/lub wysyłania maili). Efekt, moje addco pewnie nadal leży w polamerze a paypal procesuje reklamację. BTW, od chyba miesiąca mają źle skonfigurowany mod_ssl na apache, więc ich strona nie działa Kciuk Dół Nie polecam Kciuk Dół
Odpowiedz
SiMarco napisał(a):www.fenix.com.pl
Korzystałem kilkakrotnie, ceny części eksploatacyjnych (klocki, tarcze, filtry, krzyżaki, końcówki drążków itp.) ceny niewygórowane, wybór jakościowo - cenowy spory, graty dostępne od ręki Git
Odpowiedz
Ostatnio kupiłem polibusze do XJ w firmie http://www.poliuretan.olkusz.pl/
Są fajne bo maja metalowe tuleje wewnętrzne.
Cena 370 za cały zestaw do XJ.
Szybka wysyłka na ich koszt.
Do wszystkiego dają certyfikat jakości i gwarancję.
Odpowiedz
http://www.autotrucktoys.com/jeep_grand_...3godpVvS0w http://www.jeep4x4center.com/grand_cherokee/menu.htm

[ Dodano: 2009-02-10, 20:51 ]
bart00 napisał(a):www.tirerack.com - kupione kilka kompletow opon i zawsze bez problemow i cla Mr. Green
wszystko spoko tylko ceny sa podane za sztuke a tak apropo jak to sie kupuje wstanach moze chciało by ci sie opisac całą procedure jak wyglada przesylka ile placisz .czy moze tylko zamawiasz i czekasz
Odpowiedz
www.kosaparts.com
Sprawnie i profesjonalnie.
Kosa potrafi załatwić rzeczy na pozór niezałatwialne (jeśli czegoś nie sprowadzi bo klient upierdliwy i chce samochód na wczoraj a paczka będzie szła tydzień to stanie na głowie i na pewno coś wygrzebie ze swoich rezerw nienaruszalnych lub ze swojego garażu Wink )
Wiedza fachowa na temat części, modeli samochodów do których owe pasują, oraz zastosowań extremalnych.
I chyba najważniejsze to uczciwe podejście do klienta i trzymanie się ustalonych wcześniej cen produktów (Pomimo ostatnich wahań USD Sad ) jak również otwarte i czyste zasady współpracy określane na samym początku transakcji (Coby później nie było niedomówień) Git
Odpowiedz
A ja tutaj: chlodnicebydgoszcz@poczta.fm szybko, bezproblemowo i niedrogo kupiłem chłodnicę. Firmę polecili mi wcześniej koledzy z forum Smile
Odpowiedz
Świat :

STEBEL
1. bardzo duza wiedza techniczno/praktyczna

2. szybki i łatwy kontakt

3. dewiza " mówisz - masz " Exclamation Cool

Polecam Exclamation
Odpowiedz
www.devon4x4.co.uk
Duzo opon w nietypowych rozmiarach simexy super swampery i innee Git i kupa innego szpeju ale częsci do jeepów malutko Sad
Odpowiedz
www.run4x4fun.com
to ja tego Pana polece Mr. Green
Narazie zalatwił dla mnie
Opony, 2 silniki, most. Szukam na ebya, on po swoich kontaktach. Doradzi pojedzie, przywiezie.
MooMoo dobry sprzedawca i fachowa wiedza Very Happy

Również uzytkownika Stebel -
Lift 4,5 RE, fender flares kit 7", wysyłka gaziora zakupionego na ebya.

Polecam obu-szybko i uczciwie Mr. Green
Odpowiedz
http://www.zbi-mar.pl/
Hurtownia Łożysk i pasków zamawiałem u nich łozyska do D35 maja w ofrecie pełna game Łozysk Timken Git
i duży wybór pasków Rock
Odpowiedz
Kolejny raz mogę polecić www.kosaparts.com
Amorki do WG w mega przystępnej cenie i co najważniejsze na miejscu do natychmiastowego odbioru.
Polecam.
Odpowiedz

Skocz do:

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości