Tylko Jeep Klub Polska

Pełna wersja: ASO JEEP Zasadaauto WYPRZEDAŻ !!
Aktualnie przeglądasz uproszczoną wersję forum. Kliknij tutaj, by zobaczyć wersję z pełnym formatowaniem.
Witam,

150zł, mamy na miejscu.

Pozdrawiam.
Witam,

Potrzebuję uszczelkę miski olejowej silnika do Jeepa Grand Cherokee 5,9 98 rok oraz uszczelniacz tylny wału korbowego(półksiężyce).

Ile monet i jaka dostępność ?
Witam,
uszczelka miski 246zł 5dni
uszczelniacz wału 120zł 2dni

Pozdrawiam.
Witam czy posiadacie coś z tego do Wrangler YJ 92r i jeśli tak jakie ceny Dziękuje
1) Dywaniki Gumowe
2) Wężyk spryskiwacza do tyłu wyrobiła się ta końcówka chyba odłączana przy zdejmowaniu dachu ? nie wiem dokładnie.
3) Emblemat duży "Wrangler" z boku na maskę ?
4) Korek wlewu paliwa. Nie wiem czy w oryginale był z kluczykiem ?
Witam,

dostępny jest tylko korek, oryginalnie bez kluczyka , posiadamy również z kluczykiem za 118zł

pozdrawiam.
Witajcie, chciałem zapytać ile w nowym roku Smile kosztują świece oraz kable zapłonowe do vin 1J4GZB8S1VY503397 , poliftowy 4.0 grand cziroki 1996
Pozdrawiam serdecznie Piotr.
Płatne przelewem plus przesyłka.
Witam,

świeca 18,50zł szt
przewody 311zł kpl
na zamówienie 3dni.

Pozdrawiam
Zamawiam świece 6 szt to na pewno. Proszę jeszcze o cenę filtra oleju.
Filtr Mopar 42zł, proszę o PW z danymi do wysyłki.

Pozdrawiam.
(2016-01-13, 03:13 PM)ASCKrakow napisał(a): [ -> ]Filtr Mopar 42zł, proszę o PW z danymi do wysyłki.

Pozdrawiam.

ok, wysłane
Cześć. Potrzebuję aparat zapłonowy i silniczek krokowy do ZJ 5,2 1996r
potrzebne wszystkie emblematy do xj' z 2000r. wersja classic i szybatylnych lewych drzwi fabrycznie przyciemniona będzie?
(2016-01-14, 12:23 AM)Jahoo napisał(a): [ -> ]Cześć. Potrzebuję aparat zapłonowy i silniczek krokowy do ZJ 5,2 1996r

Witam,
aparat zapłonowy już nie dostepny, silniczek krokowy to koszt 460zł na zamówienie, 5dni.

(2016-01-14, 01:25 AM)wojti napisał(a): [ -> ]potrzebne wszystkie emblematy do xj' z 2000r. wersja classic i szybatylnych lewych drzwi fabrycznie przyciemniona będzie?

Posiadamy na miejscu emblemat na maskę jak i klapę bagażnika, w cenie 125zł szt. Szyba już nie dostępna.

Pozdrawiam.
Pióra wycieraczek komplet 3 sztuki Wrangler YJ
Jaka cena i dostępność.
Witam,
przód Mopar 41zł szt. 2dni
tył Mopar 112zł 2dni

Pozdrawiam.