Tylko Jeep Klub Polska

Pełna wersja: ASO JEEP Zasadaauto WYPRZEDAŻ !!
Aktualnie przeglądasz uproszczoną wersję forum. Kliknij tutaj, by zobaczyć wersję z pełnym formatowaniem.
a naklejka z edycji sahara?

[Obrazek: shara-fender-decal-9698wse_6637.jpg]
Sahara 295zł 5dni

Pozdrawiam.
Czy ASO posiada jakieś szablony albo wymiary w jakich miejscach powinny znaleźć się fabryczne emblematy- oznaczenia modelu?
Konkretnie chodzi o ZJ 5.9
(2015-09-11, 05:16 PM)Bartekv8 napisał(a): [ -> ]Czy ASO posiada jakieś szablony albo wymiary w jakich miejscach powinny znaleźć się fabryczne emblematy- oznaczenia modelu?
Konkretnie chodzi o ZJ 5.9
Witam,

jedyny schemat jaki posiadamy to taki:
[Obrazek: 14055428383056170365_thumb.jpg]

Pozdrawiam.
Chciałem zapytać czy otrzymali Państwo przelew ? PW.
Tak otrzymaliśmy, proszę dziś się spodziewać paczki Wink

Pozdrawiam.
Czy macie w ofercie promocyjnej lampkę podświetlenia tablicy do XJ 96, przedlift? Taka półkulista.
W pierwszym poście, dziś dodane.

Pozdrawiam.
Półkulistej nie widzę. W taptalku wyświetlają się 2 inne.
Witam ile kosztują piasty przód (lewa + prawa ) cherokee 2002 VIN 1J8GLN87X2W196400
Zły nr vin.
(2015-09-15, 03:59 PM)ASCKrakow napisał(a): [ -> ]Zły nr vin.

Już poprawiony
(2015-09-15, 07:40 PM)Benny napisał(a): [ -> ]
(2015-09-15, 03:59 PM)ASCKrakow napisał(a): [ -> ]Zły nr vin.

Już poprawiony
1000zł sztuka, prawa do 5dni czas oczekiwania , lewa około miesiąca.

Pozdrawiam.
Jeep Cherokee
Są jeszcze do kupienia oryginalne klosze lamp do XJ 1996. Na swoich mam napis Cebe?

Jeep Commander
Na tylnej klapie jest plastikowy uchwyt (wyprofilowanie w tapicerce tylnej klapy), którym zamyka się klapę. W tym uchwycie jest śruba, a tą śrubę wkręca się do metalowej spinki. Spinka jest wpinana w otwór. Chodzi mi właśnie o tą spinkę i śrubę. Czy takie części są dostępne, w jakiej cenie?
(2015-09-16, 02:50 PM)zuzu napisał(a): [ -> ]Jeep Cherokee
Są jeszcze do kupienia oryginalne klosze lamp do XJ 1996. Na swoich mam napis Cebe?

Jeep Commander
Na tylnej klapie jest plastikowy uchwyt (wyprofilowanie w tapicerce tylnej klapy), którym zamyka się klapę. W tym uchwycie jest śruba, a tą śrubę wkręca się do metalowej spinki. Spinka jest wpinana w otwór. Chodzi mi właśnie o tą spinkę i śrubę. Czy takie części są dostępne, w jakiej cenie?

Klosze 75zł do 5dni czas oczekiwania.

Co do Commandera to proszę o numer Vin,
ps. opis przypomina klasyka Wink:
"Oskar: Halo? Magda? Cześć, tu mówi Oskar. ... Nie wiesz jaki Oskar? A pamiętasz jak byłaś miesiąc temu w klubie „trzynastka”? Noo i tam cię podrywał taki przystojny blondyn w czarnym golfie. Tak, zapytał czy może się dosiąść... No miał dołeczki jak się uśmiechał... I on był z kolegą. No właśnie! I ja wtedy siedziałem dwa stoliki dalej. I oni mi powiedzieli, że ty jesteś bezpośrednia i chętna, pomyślałem że może ... halo? halo? -Chłopaki nie płaczą "

Pozdrawiam Wink