Ocena wątku:
  • 3 głosów - średnia: 5
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
ASO JEEP Zasadaauto WYPRZEDAŻ !!
a naklejka z edycji sahara?

[Obrazek: shara-fender-decal-9698wse_6637.jpg]
Odpowiedz
Sahara 295zł 5dni

Pozdrawiam.
Odpowiedz
Czy ASO posiada jakieś szablony albo wymiary w jakich miejscach powinny znaleźć się fabryczne emblematy- oznaczenia modelu?
Konkretnie chodzi o ZJ 5.9
Odpowiedz
(2015-09-11, 05:16 PM)Bartekv8 napisał(a): Czy ASO posiada jakieś szablony albo wymiary w jakich miejscach powinny znaleźć się fabryczne emblematy- oznaczenia modelu?
Konkretnie chodzi o ZJ 5.9
Witam,

jedyny schemat jaki posiadamy to taki:
[Obrazek: 14055428383056170365_thumb.jpg]

Pozdrawiam.
Odpowiedz
Chciałem zapytać czy otrzymali Państwo przelew ? PW.
Odpowiedz
Tak otrzymaliśmy, proszę dziś się spodziewać paczki Wink

Pozdrawiam.
Odpowiedz
Czy macie w ofercie promocyjnej lampkę podświetlenia tablicy do XJ 96, przedlift? Taka półkulista.
Odpowiedz
W pierwszym poście, dziś dodane.

Pozdrawiam.
Odpowiedz
Półkulistej nie widzę. W taptalku wyświetlają się 2 inne.
Odpowiedz
Witam ile kosztują piasty przód (lewa + prawa ) cherokee 2002 VIN 1J8GLN87X2W196400
Odpowiedz
Zły nr vin.
Odpowiedz
(2015-09-15, 03:59 PM)ASCKrakow napisał(a): Zły nr vin.

Już poprawiony
Odpowiedz
(2015-09-15, 07:40 PM)Benny napisał(a):
(2015-09-15, 03:59 PM)ASCKrakow napisał(a): Zły nr vin.

Już poprawiony
1000zł sztuka, prawa do 5dni czas oczekiwania , lewa około miesiąca.

Pozdrawiam.
Odpowiedz
Jeep Cherokee
Są jeszcze do kupienia oryginalne klosze lamp do XJ 1996. Na swoich mam napis Cebe?

Jeep Commander
Na tylnej klapie jest plastikowy uchwyt (wyprofilowanie w tapicerce tylnej klapy), którym zamyka się klapę. W tym uchwycie jest śruba, a tą śrubę wkręca się do metalowej spinki. Spinka jest wpinana w otwór. Chodzi mi właśnie o tą spinkę i śrubę. Czy takie części są dostępne, w jakiej cenie?
Odpowiedz
(2015-09-16, 02:50 PM)zuzu napisał(a): Jeep Cherokee
Są jeszcze do kupienia oryginalne klosze lamp do XJ 1996. Na swoich mam napis Cebe?

Jeep Commander
Na tylnej klapie jest plastikowy uchwyt (wyprofilowanie w tapicerce tylnej klapy), którym zamyka się klapę. W tym uchwycie jest śruba, a tą śrubę wkręca się do metalowej spinki. Spinka jest wpinana w otwór. Chodzi mi właśnie o tą spinkę i śrubę. Czy takie części są dostępne, w jakiej cenie?

Klosze 75zł do 5dni czas oczekiwania.

Co do Commandera to proszę o numer Vin,
ps. opis przypomina klasyka Wink:
"Oskar: Halo? Magda? Cześć, tu mówi Oskar. ... Nie wiesz jaki Oskar? A pamiętasz jak byłaś miesiąc temu w klubie „trzynastka”? Noo i tam cię podrywał taki przystojny blondyn w czarnym golfie. Tak, zapytał czy może się dosiąść... No miał dołeczki jak się uśmiechał... I on był z kolegą. No właśnie! I ja wtedy siedziałem dwa stoliki dalej. I oni mi powiedzieli, że ty jesteś bezpośrednia i chętna, pomyślałem że może ... halo? halo? -Chłopaki nie płaczą "

Pozdrawiam Wink
Odpowiedz


Podobne wątki…
Wątek: Autor Odpowiedzi: Wyświetleń: Ostatni post
Lightbulb Wyprzedaż 4x4TEAM 4x4 Team 0 7 909 2019-03-06, 02:58 PM
Ostatni post: 4x4 Team

Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 74 gości