Tylko Jeep Klub Polska

Pełna wersja: Części do liftów - made by WAGONEER WORLD
Aktualnie przeglądasz uproszczoną wersję forum. Kliknij tutaj, by zobaczyć wersję z pełnym formatowaniem.
michalf napisał(a):Regulowany panhard do WJ, jak tam idzie produkcja?
a obniżenie też będziesz motał
Uhcok ... a kto to będzie chciał Razz
WAGONEER napisał(a):a kto to będzie chciał
ja akurat sam sobie wystrugałem, ale pewnie jak byś miał to takie ładne Very Happy tzn.solidne
Z nowości u mnie w ofercie - podwyższenie sworznia A-wahacza na moście do WJta

[Obrazek: album_pic.php?pic_id=6286][Obrazek: album_pic.php?pic_id=6287]

Zestaw gwarantuje pełne podparcie sworznia na moście !
Nawet oryginalnie sworzeń jest wprasowany w blachę mocującą i po przykręceniu go do mostu zostaje około 5mm luzu między dolną częścią sworznia a mostem ... co powoduje że czasem sworzeń dostaje luzu i zaczyna "latać" góra-dół
Zestaw przymierzany został do kilku sworzni różnych producentów i do wszystkich pasował.
Zestaw testowany intensywnie na kilku WJtach i jak na razie wszystko OK

W komplecie są:
- podstawa pod sworzeń x 1
- tuleje dystansowe blachy sworznia x 3 + 3 śruby 10.9 + 3 podkładki
- tuleje dystansowe do obniżenia mocować przewodu hamulcowego i linek hamulcowych x 4 + 4 śruby + 4 podkładki
Komplet występuje w dwóch wersjach:
- 45mm za 69,- złotych
- 73mm za 77,- złotych
Wagoneer pw.
Zrobiłem jakiś stan magazynowy na podwyższenia mocowań amortyzatorów na mostach do kilku modeli Jeepa.

- podwyższenia na moście przedniego amortyzatora z mocowaniem dolnym typu "motylek" do XJ ZJ TJ WJ zwane potocznie "nabojami".
Nie zalecam raczej z tyłu w TJ i XJ bo nie ustawiają się w linii prostej z amortyzatorem i mogą wyłamać się z delikatnego mocowania w karoserii !
Zestaw na 2 amorki ( tulejki + śrubki ) kosztuje - 30,- złotych

- typowe podwyższenia pod oryginalne mocowania amortyzatory do:
- ZJta na tył w dwóch wersjach do mostu D35 i D44
- WJta na tył
- TJ na tył ale tam ma bardziej za zadanie odsunąć do tyłu amortyzator od dolnej podstawy sprężyny
- JK na przód
- JK na tył ale wymaga indywidualnego docięcia / wymodelowania kątówką elementu pod oryginalne mocowanie amorka Smile

- podwyższenie na moście przedniego amortyzatora z mocowaniem dolnym typu "oczko" do XJ ZJ TJ WJ ...

- obniżenie przy karoserii tylnego amortyzatora do XJ i TJ z mocowaniem górnym typu "oczko"

- obniżenie przy karoserii przedniego amortyzatora do XJ ZJ TJ WJ z mocowaniem górnym typu "oczko"

Wszystkie w/w mocowania są w jednakowej cenie 72,- złotych za komplet na dwa mocowania.

[Obrazek: album_pic.php?pic_id=6156][Obrazek: album_pic.php?pic_id=6157]
Dzisiaj odebrałem wahacze dolne, górne oraz panharda do XJ, i co tu dużo mówić:
dokładnie zapakowane, jakość wykonania na najwyższym poziomie, oczywiście górne ze śrubą rzymską co bardzo ułatwia regulacje, wyglądają na bardzo wytrzymałe, kontakt i porady techniczne w cenie Git , wkrótce montaż i testy w terenie Very Happy
A jak tam panhard do WJ? Jest w planach? Mój wymaga wymiany tulej, a z chęcią bym przygarnął regulowany Smile
michalf W tym tygodniu prototyp będę przymierzał do Jeepa ... czyli widać światełko w tunelu Razz
WAGONEER, wieszaki resora zamontowane Kciuk Góra
potrzebne wachacze XJ przod masz dostepne ?????
jak cos to PW
michalf

GRATULUJE !!! Zostałeś wybrany z pośród użytkowników WJ'ków do przetestowania mojego nowego hiper-biper regulowanego, wzmacnianego z pręta 30mm ciętego ... przedniego drążka TrackBar !
... jest Pan zainteresowany Question Jeśli tak to proszę o pilny kontakt pod numerem mojej specjalnej info linii - 502 102 502 w celu osobistego w pełni świadomego potwierdzenia ... w co się pakujesz na własne życzenie Exclamation
... jeśli nie jest Pan zainteresowany moją propozycją to ... się Pan WJpchaj dalej na rozje...nym starym drążku Exclamation

... pozdrawiam !

Wink
WAGONEER napisał(a):Zostałeś wybrany z pośród użytkowników WJ'ków
cóż za dbałość o klienta, wyróżnienia, konkury, nagrody Git

WAGONEER napisał(a):... jest Pan zainteresowany
WAGONEER napisał(a):w pełni świadomego potwierdzenia ... w co się pakujesz na własne życzenie
przekazanie towaru będzie poprzedzone klauzula odpowiednia LOL
WAGONEER,
wachacze gorne doszly wysylka superexpresowa Kciuk Góra Kciuk Góra
za kilka dni zastepne zam bedzie
michalf Dostałem dwa drążki prototypowe. Zamontowałem jeden do swojego WJta i byłem wczoraj na testach.

Drążek wyjściowo ma wymiar fabrycznego.
Ja u siebie mam około 1.5" bo przód stoi na OME - wykręciłem końcówkę o 4mm żeby go idealnie ustawić.
Drążek jest tak wyprofilowany i zrobiony z pręta 30mm że przy max dobiciach uderzył mi w dekiel mostu przy jakimś mocniejszym wyskoku - specjalnie żeby to sprawdzić wyjąłem całkowicie odboje z przodu !
Dzisiaj zamontuje 2" obniżenia do przednich odbojów i zobaczę jak to się będzie zachowywało.
Dodatkowo zrobię pomiar dla 4" i 6" liftu żeby sprawdzić czy drążek powinien występować w dwóch długościach.

Ten drążek dla Ciebie wyśle koło środy bo muszę go jeszcze pomalować i sprawdzić po nim pasowanie tulejek poliuretanowych.