Tylko Jeep Klub Polska

Pełna wersja: Części do liftów - made by WAGONEER WORLD
Aktualnie przeglądasz uproszczoną wersję forum. Kliknij tutaj, by zobaczyć wersję z pełnym formatowaniem.
Wujku, co polecasz zamiast wywalonych tulejek przednich wahaczy?

oraz wywalonej tulejki badziewnego chińskiego panharda który się poddał po szarpakach na przeglądzie?

zawias seria, podkładki 2.5 cala

liftu jakieś 4 cm wyszło
Jakie wahacze ?

Mojego TrackBara Smile ... inną tulejkę. Zadzwoń jutro Smile
WAGONEER, priv
WAGONEER napisał(a):"NOWOŚĆ" - kompletny zestaw do podniesienia zawieszenia w ZJcie na 2.5"

Sebastian masz jeszcze taki zestaw dla mnie?

Kupiłem ZJ i jakoś nisko wygląda. Mr. Green

Będę testował zestaw LOL
suchorz napisał(a):
WAGONEER napisał(a):"NOWOŚĆ" - kompletny zestaw do podniesienia zawieszenia w ZJcie na 2.5"

Sebastian masz jeszcze taki zestaw dla mnie?

Kupiłem ZJ i jakoś nisko wygląda. Mr. Green

Będę testował zestaw LOL


bier to co ja (Seba Ci powie co tam bylo) - auto przy 3,5 cala prowadzi sie lepiej niz fabryka... **** normalnie Smile
Wojtek, ja nie chce auta w teren, tylko do turystyki.
Lift max 2,5".
Obecny XJ ma 6,5",poprzedni ZJ tez miał podobnie, wiem jak się prowadzi, ale teraz mam inne plany co do tego ZJ.
W błoto robi się zmota. Mr. Green
Wagoneer by na pw odpisywać zaczął Mr. Green
suchorz napisał(a):Wojtek, ja nie chce auta w teren, tylko do turystyki.
Lift max 2,5".
Obecny XJ ma 6,5",poprzedni ZJ tez miał podobnie, wiem jak się prowadzi, ale teraz mam inne plany co do tego ZJ.
W błoto robi się zmota. Mr. Green

no wlasnie moje zalozenie tez bylo, ze ma byc na czarne... zrobilem 3.5 i jest naprawde fajnie prowadzacym sie autem i milo wyglada Wink
dj_wojtecki napisał(a):no wlasnie moje zalozenie tez bylo, ze ma byc na czarne... zrobilem 3.5 i jest naprawde fajnie prowadzacym sie autem i milo wyglada
Potwierdzam. Co prawda strasznie "nabogato" jak na 3.5 cala, ale jeździ ten zestaw bajkowo Rock
Zestawy się składają Smile
Raca Raca Raca
WAGONEER napisał(a):Zestawy się składają Smile

Jak postępy? Mr. Green
... jak tam ... jak tam Question Wysłał się ... dzisiaj Very Happy
WAGONEER napisał(a):Wysłał się ... dzisiaj

doszło już, dzięki Mr. Green
ile trwa montaz tych podkladek zawieszen i przedluzen w wj ? trzeba bylo przewiercac dziure w wieszakach na tyl bo nie pasowala. to normalne ze z przodu po zalozeniu dobija strasznie nawet na zwyklych progach zwalniajacych?