Tylko Jeep Klub Polska

Pełna wersja: Części do liftów - made by WAGONEER WORLD
Aktualnie przeglądasz uproszczoną wersję forum. Kliknij tutaj, by zobaczyć wersję z pełnym formatowaniem.
Sebastian ja już przedłużki mam w domu. Czekam tylko na info jak Ci przelać kase.
Kurde w sumie pochodzę z Pabianic szkoda ,ze wcześniej nie kupiłem Jeepa mając takich fachowców pod nosem. Tu Żywieczyźnie ze świecą takich szukać.
Pozdrawiam maih
Flame 1pin - czyli 2 połówki - czyli np. do mostu na 1 wahacz Smile
WAGONEER sprawdź PW czekam na odpowiedź
Ok to wyślesz mi taki zestaw na całe wahacze? od mostu i od "budy"? za pobraniem ? Wink Adres znasz Wink
FbeheFmothF Poszło PW

Flame Której generacji te wahacze RC - starej na wąskich tulejkach czy nowe pod oryginalne tuleje ??? DZWOŃ !!!


A przy okazji pytanie, czy sworzeń w panhardzie jest wymienialny i na jaki najlepiej wymienić? na alledrogo raczej nie znalazłem chyba, że jakoś inaczej się nazywa. Tak samo z tulejką - pewnie najlepsze będą polibusze.
ZuberOs napisał(a):

A przy okazji pytanie, czy sworzeń w panhardzie jest wymienialny i na jaki najlepiej wymienić? na alledrogo raczej nie znalazłem chyba, że jakoś inaczej się nazywa. Tak samo z tulejką - pewnie najlepsze będą polibusze.

Pytasz się o TrackBara mojej produkcji ??? Mój ma zastosowaną końcówkę Crowna od ZJta która idzie do przekładni kierowniczej / wąsa ta z lewym gwintem. Przy moście stosuje poli od Deutera.
WAGONEER,
a komplecik polibuszy na dolny wachacz ten Twojej produkcji
jaka cenka i czy posiadasz odpisz na PW
Witam, poszło PW z zamówieniem. Pozdrawiam
WAGONEER poszło PW
Seba pls o odpowiedz info poszlo na pw Mr. Green
Wagoneer cała aktualna oferta wraz z obowiązującymi cenami jest na pierwszej stronie czy masz jeszcze jakiś asortyment?
Poszlo PW
WAGONEER napisał(a):Mój ma zastosowaną końcówkę Crowna od ZJta która idzie do przekładni kierowniczej / wąsa ta z lewym gwintem.
daje rade Git
kcial bym nabyc komplet liftu 2.5 do ZJ Very Happy
tylko czy do tego kompleciku za 550 zyla musze jeszcze cos dokupic Question
znaczy czy jak go zaloze to wszystko bedzie ok Question