Tylko Jeep Klub Polska

Pełna wersja: Części do liftów - made by WAGONEER WORLD
Aktualnie przeglądasz uproszczoną wersję forum. Kliknij tutaj, by zobaczyć wersję z pełnym formatowaniem.
Cześć. Wagoneer sms-a z namiarami otrzymałeś ode mnie ? Jeśli tak, to czekam na towar. Dzięki za podpowiedzi.
Dostałeś paczkę ? Info poszło smsem Smile
WAGONEER będziesz nadal zainteresowany tymi gratami co mi pisałeś na PW? Ludzie pytają, kilka rzeczy się sprzedało.. nie wiem czy przytrzymać dla Ciebie czy odpuszczasz?
Paczkę otrzymałem. Część gratów już zamontowałem i przed południem urwę się z pracy zrobić przelew. Dzięki.
Dlaczego w dolnych wahaczach do tj/xj tuleje poliuretanowe są takie wielkie? Jest ku temu powód i czy można zamówić z troche mniejszą średnicą?
No i ja czekam na przesyłkę.
poszla wiadomosc na pw ...
Lift już na aucie Smile Dzięki
Bartekv8 - całkiem zapomniałem o temacie ... z "bólem serca" odpuszczam temat - całkowity brak czasu ... i miejsca magazynowego ... przepraszam za zawracanie 4liter i tak późną odpowiedź !
erel85 - poleciało PW ... w końcu Wink

Darz Bór / ppiotr00 - wszystko OK ?

Tomp - bo są robione pod wymiar oryginalnych tulei gumowych ... ale jak sobie "Pani" życzy to zrobię na mniejszej średnicy ... no bo przecież w Twoim TJ nic nie jest takie "zwyczajne" - tylko wszystko solidnie-podwójnie przemyślane. Wchodzę w temat - robimy ! W kontakcie ... Smile
Dekiel mostu dana30 jakiś pancerny masz?
Jak moje zamówienie idzie? Doczekać się nie mogę już Razz
Baron - dekle bywają zrobione z grubszej lub cieńszej blachy - coś tam mam ... ewentualnie kagańce jakieś też się poniewierają.

Tomp - powoli się robi.

TELEFON MI PADŁ I STRACIŁEM WSZYSTKIE NUMERY TELEFONÓW TO JAK KOMUŚ ZALEŻY ŻEBYM MIAŁ JEGO NUMER TO NIECH PODSYŁA SMSEM Z NIKIEM / IMIENIEM / MODELEM JEEPA / LIFTEM / LOKALIZACJĄ Smile
Jeżeli prace nie za mocno zaawansowane to da się jeszcze zrobić, żeby jeszcze większy zakres regulacji na gwincie był?
Wiela dutków podkładki 2" pod sprężyny do WuJota?