Tylko Jeep Klub Polska

Pełna wersja: Części do liftów - made by WAGONEER WORLD
Aktualnie przeglądasz uproszczoną wersję forum. Kliknij tutaj, by zobaczyć wersję z pełnym formatowaniem.
MeloD ... Git

Jestem ... co tam komu potrzeba Question
będziesz miał polibusze do dorabianych wahaczy dolnych xj - 38mm ?
up Exclamation

z 4 strony Wink
pisałem na PW ale nie uzyskałem odpowiedzi, potrzebuje C-banty i gumki oczek amortyzatorów.
Gadzio84 ... no i zadzwoniłeś i dzisiaj wysłałem Razz ... i nie C-banty tylko klamry resorów chciałeś Wink
Czyli lepiej dzwonić a nie czekać jak "łaskawi" odpiszę na PW Razz

[ Dodano: 2013-08-22, 23:43 ]
7gsi ... Twój post z 4 strony już dawno skasowałem Razz ... no i co z tym Twoim Wranglem ?
WAGONEER napisał(a):7gsi ... Twój post z 4 strony już dawno skasowałem Razz ... no i co z tym Twoim Wranglem ?

hehe, podbiłem Twój temat z 4 strony "giełdy", jak dochodzi do 5 strony to zdaje się znika

Wrangler... pw przecież poszlo ze 2-3 dni temu...
WAGONEER napisał(a):Gadzio84 ... no i zadzwoniłeś i dzisiaj wysłałem Razz ... i nie C-banty tylko klamry resorów chciałeś Wink
Czyli lepiej dzwonić a nie czekać jak "łaskawi" odpiszę na PW Razz

Super dzięki wielkie Smile czyli wychodzi na to że będzie jeep na chodzie dzisiajVery Happy
puzle dotarly Git i teraz ja mam to wszystko skladac Evil or Very Mad
dzieki towar ok mysle ze wszystko jest bo tyle dupereli ze dzis mi sie nie chcialo skladac do kupy wszystkiego w poniedzialek oblukam na spokojnie Wink
7gsi ... oby nie znikł bo sporo mojej twórczego pisania szlak trafi Razz ... zadzwonię to pogadamy o tym Twoim TJu Smile

Gadzio84 ... wszystko OK ?

oscar ... Ty jeszcze poprzedniej paczki nie poskładałeś a tu już leci kolejna paczka z kompletem wahaczy do WJta ... tym razem wszystko ładnie poskręcane - tylko montować Wink
wszystko OK, odezwę się w przyszłym tyg. zbieram kasę na klamoty Very Happy
SMC napisał(a):Wiec tak z ręką na sercu w ślepo dosłownie i w przenośni mogę polecić kolegę Wagoneer jako sprzedawce i producenta liftu 2.5 . Jako że to mój pierwszy zakup od w/w kolegi to:

1. Jako sprzedawce polecam bo zadałem pytanie PW o lift dostałem wyczerpującą odpowiedz szybko i w fachowej formie (dziecko złapie o co chodzi) Zamówiony towar otrzymałem na podany adres(sms) w ciągu 1 dnia i ku mojemu zdziwieniu nawet bez pobrania(szkoda że to nie prezent) myślałem że będzie pobranie. Dzięki za zaufanie.

2.Jako producenta polecam za wykonanie fachowe bardzo dobrą jakości , schludne i bezpieczne towar bez zadziorów itp, poprawnie zapakowana paczka.

Cena adekwatna do jakości wykonania i realizacji zamówienia.

Aż mnie zaskoczyło jak dostałem telefon że paczka z Łodzi przyleciała.

Ogólnie jestem zadowolony z obsługi i towaru w najbliższym czasie po wyjściu ze szpitala nastąpi montaż i testy ewentualne foty prześle do galerii. Polecam kolegę i na pewno to nieostatni zakup .

Teraz nie doczytałem że dostaje pierwsza sztukę bo o zniżkę bym dla testera wystąpił.!!!!!!!!

"Kolega" SMC nadal nie rozliczył się za ten zestaw ( minął już ponad rok czasu ) ... i wyłączył swój kolejny numer telefonu Sad
Cytat:"Kolega" SMC nadal nie rozliczył się za ten zestaw ( minął już ponad rok czasu ) ... i wyłączył swój kolejny numer telefonu Sad

Ciagle jest osiągalny na FB, ma auto do sprzedania, tele też podał.
Buduje się nawet, co widac po zdjeciach.

https://www.facebook.com/jacek.budniak.39?fref=ts
i jak tam WAGONEER znalazły się jakieś wahacze dla mnie?

[ Dodano: 2013-09-04, 18:43 ]
no to czekam cierpliwie na wahacze oby do piątku przyszły bo jestem bez auta Sad

[ Dodano: 2013-09-06, 11:19 ]
regulowane wahacze doszły Very Happy dziś zakładam do jeepa Very Happy
Poszło PW Wink
Cześć Sebastian potrzebuję -Tylne podkładki do ZJ
- + 1" - 50,- złoty , bo mi lift siadł na tyle .
Tam były sprężyny Rustys off road 3 cale.
Na przodzie mam teraz 56,5 cm, a na tyle 54 cm, więc podkładki te będą ok?