Tylko Jeep Klub Polska

Pełna wersja: Części do liftów - made by WAGONEER WORLD
Aktualnie przeglądasz uproszczoną wersję forum. Kliknij tutaj, by zobaczyć wersję z pełnym formatowaniem.
Siema,
Mam wk po lifcie na podkładkach, jednak zakres pracy amorów jest inny. Czy masz może podwyższenia pod amortyzatory tylne ?? Coś takiego jak masz do WJ`ta.


Pozdro,
DZWONIĆ ! ! ! ZAROBIONY JESTEM ... nadrabiam zaległości po JEEParty !

Arminko - potrzebujesz jeszcze te części ?

Boczo chyba już rozmawialiśmy przez telefon.

Włodar zadzwoń !
Siemanko.
Mam ZJ Polift 4.0 . Auto ma lift 2,5" na podkladkach. Co chwile stukaja mi laczniki stabilizatora, forum polecilo mi twoje produkty.
Ktore z ponizszych beda idealne do mojego jeepa przy lifcie 2,5" , aha, cena jest za komplet czy sztuke?

- przód XJ / ZJ / TJ do liftu 3.5" ( wymiar łącznika 150mm + widełki 40mm ) - 210,- brutto
- przód XJ / ZJ / TJ ( 190+40mm) - 215,- brutto
- przód XJ / ZJ / TJ ( 230+40mm) - 220,- brutto

Pozdrawiam
Wojtas
... "stukaja mi laczniki stabilizatora" ... coś mi to podejrzane A jakie masz amortyzatory do tego liftu zamontowane ? Jak chcesz dokładniejszej i SZYBKIEJ informacji to bardzo proszę zadzwoń do mnie ! 502 102 502
Bede dzwonil. Dzieki
URLOP OD 1 SIERPNIA DO ... ODWOŁANIA :p
napisz proszę kiedy odwołujesz Smile
Jak już wrócisz, to napisz Ty mi, czy masz do WJ wahacze tylne regulowane, obniżenie przednich wahaczy i regulowanego panharda? Tudzież jakiś inny patent na panhard do 4 cali?

Pzdr
URLOP ODWOŁANY

Jaek37 - mam wszystko ... DZWOŃ !
Napisz mi czy może ruszyłeś z tematem ! drążka panharda do TJ na tył oczywiście regulowany ?
(2016-08-17, 05:32 PM)G-R-Z-E-Ś napisał(a): [ -> ]drążka panharda do TJ na tył
też jestem zainteresowany Smile
No to ruszę z tematem Smile
Więc ruszaj z tematem bo potrzebuje na tył regulowanego panharda ! Tylko pamiętaj o takiej dobrej regulacji np od 0 do 6 liftu . Bo mam już od ciebie przedłużkę wspawaną na tyle Wink
Cześć, potrzebuję na pilnie Very Happy podwyższenie sierżanta do WJ do liftu 2" -  ten o wys. 45 mm chyba będzie ok, plus komplet do obniżenia mocowań linek na sierżancie, plus obniżenia odbojów przód i tył komplet - da radę?
Pewnie ... wszystko na miejscu. DZWONIŁEŚ ? 502 102 502 Jutro mogę Ci wysłać !