Tylko Jeep Klub Polska

Pełna wersja: Części do liftów - made by WAGONEER WORLD
Aktualnie przeglądasz uproszczoną wersję forum. Kliknij tutaj, by zobaczyć wersję z pełnym formatowaniem.
WAGONEER a dla mnie proszę o wycenę liftu 3,5'' ewentualnie 4'' do ZJ 96r V8
Sprężyny do XJ , 3,5/4" liftu?
Ofertę bym prosił Git
Wycena dla WJ 4.0 r6 2004 lift 2" podkładki i dla 4" komplet plus komplet wszystkich poliuretanów. wielkie dzieki za info.
witam, czy znajdą się polibusze do amortyzatorów przednich do wj? chodzi mi zarówno te do oczka na dół jak i od założenia na górę? jak by była ewentualna cena?
witam
polecam kolegę wagoneera i proponuję kontakt z nim tel
przesyłkę dostałem na drugi dzień i otrzymałem cenną podpowiedź techniczną Smile

ps
wagoneer
będzie jeszcze jeden cherokee do liftowania, przekażę kontakt koledze

pzdr
Biorę WOLNE na JEEParty - wszystkie tematy po 25 maja będę ogarniał Exclamation ... przepraszam
Polecam!
magbinio, Skwierus, bayerische, hetman ... jak jeszcze aktualne to proszę o telefon !
Raca
Witam,

Proszę o wycenę:

1. WJ 2000r 4,7 - zestaw polibuszy zawieszenia (komplet) + lift 2'
2. WJ 2004r 2,7crd - zestaw polibuszy zawieszenia (komplet)

Pozdrawiam,
Hej,
WAGONEER proszę Cię o wycenę kompletnej usługi podnoszenia mojego Jeepka u Ciebie.
Pacjent to XJ 4.0 rocznik 89.
1) lift na 2"
2) lift na 3,5"
Auto nie jest szykowane na ekstremalne przejazdy off road.
Wersja dla początkującego.

I druga sprawa, mam do Ciebie 250km, ile trwa wykonanie takiej usługi, czy koniecznie trzeba jechać na 2 auta i wracać po tygodniu, czy 8h pracy by Ci/Wam wystarczyło jeśli bym się odpowiednio umówił?
ja tez czekam na odpowiedz Smile
zeus832 ... nie posiadam, ale chyba zdążyliśmy przez telefon już się zgadać.

simon_wicz ... znalazłeś w dziale warsztat / cherokee / temat lift 3" ?

Trollsky ... a możesz do mnie w końcu zadzwonić Razz ... PW poszło Smile
Dałoby rade podkładki pod sprężyny na przód do WJ, sam przód i najchętniej 1" jakby były Very Happy
Cześć,
Czy wykonałbyś mi podkładki 1" na tył do mojego WJ?