Tylko Jeep Klub Polska

Pełna wersja: Części do liftów - made by WAGONEER WORLD
Aktualnie przeglądasz uproszczoną wersję forum. Kliknij tutaj, by zobaczyć wersję z pełnym formatowaniem.
Obniżeń wahaczy przednich dolnych już nie robisz?
padły fotki a interesuje mnie unibal do wahaczy na której focie były tylko że z tuleja gwintowana a potrzebuje ze śrubą, do wahaczy dolnych chyba są w tedy większe albo się mylę
Curtis_Capri Do XJta nadal są w ofercie - 650,- komplet

agmar Sprawdzę co się z tym fotkami stało Do dolnych wahaczy mam duże unibole pod typowe mocowania. Można kupić sam unibol w korpusie do wspawania - 140,- szt / z gwintem M33x2 pod moje wahacze - 160,- / albo cały wahacz pod wymiar ...
Wszystkie zdjęcia z 1-szego posta szlag trafił Smile

Cytat:Curtis_Capri Do XJta nadal są w ofercie - 650,- komplet

Komplet tzn dolne i górne?
O ile obniżona jest oś śruby przechodzącej przez tuleję?
A ten gwint 33x2 jest zewnętrzny i powiedzmy prawie od samego unibola?
I ostatnie pytanko przed zamówieniem jaki szeroki jest korpus?
oczywiscie caly czas pisze o tych uni do dolnych wahaczy
Curtis_Capri - zdjęcia już są Smile 4" w dół

agmar szerokość unibola na rozstaw 68mm

[Obrazek: 8ec25cf270f61d16gen.jpg]
jeżeli masz już gotowe to poproszę jedną sztukę z tym gwintem 33x2, jak masz dopiero spawać to poproszę tak żeby gwint zaczynał się od samego unibola jeśli można Smile
prześlij dane do przelewu
Poszło PW
zawias do XJota na 3,5- 4,5 cala z montazem, ile? bo zaczynam myśleć o jeepie Razz
Przed chwilą był u mnie kurier.... Very Happy

Dzięki WAGONEER, wszystko ok

Pozdrawiam Very Happy
Witam chciałbym się dowiedzieć w jakiej cenie mógłbym dostać kompletnego lifta 4" do WG 4,7.
Oczywiście jak jest taka możliwość
Pozdrawiam
W podstawowej kompletacji lift RC kosztuje 3800,- ... pełny na krótkich wahaczach przy kompletacji z użyciem moich części wyjdzie około 5000,-. Istnieje możliwość zamontowania z przodu LA.
(2015-11-15, 06:38 PM)wicior napisał(a): [ -> ]Dla Ciebie to złoże te LA na przód po kosztach żebyś je potestował ... bo jakoś czasu nie mam żeby do siebie zamontować
(2015-11-23, 12:02 PM)WAGONEER napisał(a): [ -> ]
(2015-11-15, 06:38 PM)wicior napisał(a): [ -> ]Dla Ciebie to złoże te LA na przód po kosztach żebyś je potestował ... bo jakoś czasu nie mam żeby do siebie zamontować
zeby móc coś testować to najpierw musze kupić jeepa, nadal czekam na foty Exclamation Very Happy
siema, posiadam w xjcie kompletny lift 2" es9000, regulowane wahacze z przodu góra i dół, obniżony reduktor. Czy jest możliwość podniesienia go o jeszcze 1/2" bez dużych ingerencji finansowych Smile ?

pozdrawiam