Tylko Jeep Klub Polska

Pełna wersja: Części do liftów - made by WAGONEER WORLD
Aktualnie przeglądasz uproszczoną wersję forum. Kliknij tutaj, by zobaczyć wersję z pełnym formatowaniem.
Cześć
Masz już może podkładki do wk/wh
G-R-Z-E-Ś
Niestety ten co mam jest na 99% do ZJta - na maxa skręcony ma 780mm

bardycha

Robią się ! Będę mógł wysłać na początku przyszłego tygodnia.
(2016-02-17, 11:15 AM)WAGONEER napisał(a): [ -> ]G-R-Z-E-Ś
Niestety ten co mam jest na 99% do ZJta - na maxa skręcony ma 780mm


No to dupa Smile Szkoda . Pomyślę nad tym przodem .
WAGONNER
Można prosić o ofertę na lift 6 " na long arm do WJ-ta jak to wygląda cenowo ?
hej, kto teraz robi podkladki do WJ do liftu 2cale, oraz pod ten lift tez przedluzki amorow ?

i jaka jest cena za:

- podkladki 2 cale przod i tyl
- przedluzki amorow, przod i tyl
Podkładki do WJta komplet - żółty poliuretan z Deutera 50mm przód i 50mm tył - 260. Są też na rynku podkładki wykonane z czarnej "śmierdzącej" gumy nie wiem jakiej firmy przód ma 50mm a tył 40mm - komplet kosztuje około 280.
Mocowania amortyzatorów tylne montowane na moście - 85,- komplet ( 2szt )
Podwyższenie mocowań przednich amortyzatorów na tulejkach - 35,- albo na widełkach do amortyzatorów z tulejkami poli i "motylkami" 85,-
Cześć Sebastianie,

Daj mi na priva ofertę na regulowane (koniecznie) wachacze do tylnego mostu mojego TJ . Możesz podać w różnych opcjach wykonania, ale raczej na gumach.
Chyba w końcu przyszedł czas na zrobienie tyłu.
Witam, mam pytanie. Jaki jest koszt gotowego pełnego zestawu do liftu WJ'ta na 4"?
zadzwoń sobie do niego bo czasem parę dni go nie ma forum
texas
Ceny tych moich części to nie jest taka wielka tajemnica Wink
- dolne na gumach - 490,- 2szt
- górne na gumach - 520,- 2szt

Iwanek
"Rozmowę" możemy zacząć od 3750,-

DestiiWJ
"Rozmowę" możemy zacząć od 5350 w wersji z przednimi LA ... tylne + 1600
(2016-02-29, 06:17 PM)wojak4321 napisał(a): [ -> ]zadzwoń sobie do niego bo czasem parę dni go nie ma forum

Czepiasz się   Razz   Ale to faktycznie prawda  Exclamation Z nagłymi pytaniami / wypadkach dzwonić 502 102 502 Very Happy
(2016-02-29, 06:28 PM)WAGONEER napisał(a): [ -> ]
(2016-02-29, 06:17 PM)wojak4321 napisał(a): [ -> ]zadzwoń sobie do niego bo czasem parę dni go nie ma forum

Czepiasz się   Razz   Ale to faktycznie prawda  Exclamation Z nagłymi pytaniami / wypadkach dzwonić 502 102 502 Very Happy

Sam pewnie jutro zadzwonię do Ciebie bo bedę miał deal. Mam nadzieję że masz od ręki wahacze dolne regulowane na poliuretanie czerwonym do WG 2,7.
Pamiętaj o łącznikach stab. Dla mnie
wojak4321
W produkcji nowa partia !

Baiły
... pamiętam Razz ... wracają z ocynku w tym tygodniu Smile
Wagoneer robiłeś kiedyśjakiś lekki zderzak do ZJ bez windy? Np. Rurowy, badź gdzie takiego szukać?