Tylko Jeep Klub Polska

Pełna wersja: Części do liftów - made by WAGONEER WORLD
Aktualnie przeglądasz uproszczoną wersję forum. Kliknij tutaj, by zobaczyć wersję z pełnym formatowaniem.
Drążek dzisiaj wysyłam !

Na fotce porównanie z drążkiem RC

[Obrazek: album_pic.php?pic_id=6353]

... w kolorze białym żeby było widać wszystkie ewentualne uszkodzenia / odbicia lakieru i pęknięcia co będzie wskazywało na jakieś spotkanie z deklem mostu lub innym elementem. Poliuretany takie same jak w drążkach do XJta tylko tulejka ma wewnętrzny otwór 12mm.
Śruba na końcówce z prawym gwintem i nakrętka na klucz 32mm odsunięta od mocowania na karoserii żeby było można skontrować na samochodzie ( w RC bardzo upierdliwa procedura ! )
Do zestawu dodałem 4 tuleje po 50mm żeby opuścić przednie odboje - OBOWIĄZKOWO TRZEBA ZAMONTOWAĆ !!! Bez tego przy max dobiciu realna możliwość uderzenia drążka o dekiel mostu i w WJcie 4.0 o miskę olejową silnika.
Drążek przeznaczony do samochodów z zawieszeniem zmodyfikowanym na +2" i wyżej Exclamation Exclamation Exclamation
Elegancki, wersja zimowa Very Happy
Uhcok Wpadnij do mnie to przymierzymy do Twojego liftu ... to Ci w jaskrawo zielonym kolorze zapodam ... będzie Ci pasował do całokształtu jak znalazł LOL
Doszedł dzisiaj! Drążek pełen wypas, dzięki. Tylko żona coś marudziła jak kolejne żelaztwo kurier przyniósł... Może jej sie kolor nie podobał? Wink
WAGONEER, WAGONEER,
Drążek założony. Skręcony na zero ma długość jak oryginał. Wstępnie rozkręciłem o jakieś 8mm. Wstawiłem za jednym zamachem razem z wymianą sprężyn, gum pod/nad sprężyny, przedłużeniem łączników i z wstawieniem nowych opon. Wyszedł mi lift na razie 2.5"-3" - pewnie oklapnie.

Jeszcze domierzę ile powinien być rozkręcony, ale najwyżej o kilka mm się pomyliłem.

Jak na razie jeździ się świetnie, trochę luzów mi zniknęło. Obawiam się że mam walnięte sworznie jeszcze albo luz w samej przekładni.

Jedno się poprawiło znacznie - wcześniej auto ściągało w prawo w czasie jazdy i w lewo przy hamowaniu - to chyba wina starego panharda, bo tuleje już mocno zużyte. Teraz cały czas jedzie prosto. Hura!
WAGONEER, poszło PW Raca
grzesiek.pe poszło PW ... w cenie wysyłka Smile

michalf Jak dokładnie ustawisz drążek to może się okażę że docelowo do produkcji zmienię jego długość o jakieś 8-10mm bo i tak jest przewidziany do liftów powyżej 2" !

... a tak z innej beczki dzisiaj montowałem ekonomiczne 4" do 5.9 i okazało się że kolega ma już mój drążek TrackBar zamontowany ale nie była nakrętka skontrowana na końcówce ... to dzwonie i się pytam kiedy go montował ?
- "W zeszłym roku"
... Shocked ... a no to pięknie Exclamation Dokręciłem i chyba będzie teraz lepiej niż było LOL
WAGONEER, miałbyś do załatwienia taki zabierak do reduktora tył[Obrazek: album_pic.php?pic_id=4900]
Baton1103 ... też bym chętnie kupił - mam tylko jeden na swoim wale Razz
WAGONEER napisał(a):Baton1103 ... też bym chętnie kupił - mam tylko jeden na swoim wale
właśnie ja też mam tylko jeden Confused a potrzebował bym jeszcze dwa.
da rade coś ściągnąć albo stwożyć?? Mr. Green
WAGONEER napisał(a):grzesiek.pe poszło PW ... w cenie wysyłka Smile
Piknie podziękował, klocki właśnie doszli Git
poszlo PW

pozdrawiam
michalf ... jak tam drążek bo mnie ludzie naciskają że mam ruszyć z seryjną produkcją Smile ... jak masz jakieś uwagi to koniecznie daj znać !!!