Tylko Jeep Klub Polska

Pełna wersja: Części do liftów - made by WAGONEER WORLD
Aktualnie przeglądasz uproszczoną wersję forum. Kliknij tutaj, by zobaczyć wersję z pełnym formatowaniem.
(2015-01-17, 11:08 PM)POWERIRON napisał(a): [ -> ]witam. Poszukuję obniżenia przedniego panharda do zj 97r. 5,2l

Do jakiego liftu ? Możesz przesunąć mocowanie oryginalnego Panharda na moście ... do 3" wystarczy, powyżej można zamontować regulowane.
(2015-01-18, 08:45 PM)stan731 napisał(a): [ -> ] Do tj 2000r potrzeba Łączniki stabilizatora rozpinane lift 2cale

Przód ... a może tył ? Odepnij oryginalne łączniki i sprawdź czy bez nich koła na dobiciu Ci błotników nie zweryfikują ... jakie masz o pony i na jakim ET felgi, masz jakieś dodatkowe odboje ?

W razie pytań DZWONIĆ 502 102 502 ... ! ! !
Sebastian, takie pytanie:
mam Twój 2" lift, ale sprężyny seria (nie jakoś mocno uklepana, ale seria), czy do założenia sprężyn od CDR'ka trzeba jeszcze coś modzić?
Obniżenia odbojów do WJ na 2'' ze śrubami komplet i przedłużki amorów wiela z wysyłką?
(2015-01-24, 03:07 PM)Miller napisał(a): [ -> ]Sebastian, takie pytanie:
mam Twój 2" lift, ale sprężyny seria (nie jakoś mocno uklepana, ale seria), czy do założenia sprężyn od CDR'ka trzeba jeszcze coś modzić?

Można by pomyśleć o obniżeniu reduktora jeśli jeszcze nie masz.
(2015-01-24, 03:26 PM)Robercik napisał(a): [ -> ]Obniżenia odbojów do WJ na 2'' ze śrubami komplet i przedłużki amorów wiela z wysyłką?

220 z wysyłką.
Zmodyfikowałem trochę zestaw do ZJta na 2.5"

W zestawie znajdują się:
- podkładki pod przednie sprężyny x 2szt
- odboje przedniego zawieszenia przykręcane na dole do mostu w sprężynie x 2szt
- "naboje" / tulejki do podniesienia mocowanie przedniego amortyzatora x 4szt
- podkładki pod tylne sprężyny x 2szt
- obniżenia tylnych odbojów x 4szt ( jeżeli nie ma oryginalnych odbojów jest dostępny zestaw do zamontowania w tylnych sprężynach )
- przedłużenie prowadzeń górnych przy karoserii do osadzenia sprężyn tylnych - 2 tulejki + 2 metalowe dekielki do karoserii ( wymagają spawania )
- podwyższenia tylnych amortyzatorów na moście x 2szt ( UWAGA mocowania są różne do mostu D35 i D44 ! )
- komplet do podwyższenia tylnego TrackBara na moście z dwoma ustawieniami pod 2.5" i 3.5" tak przyszłościowo Smile
- zestaw do przedłużenia łączniki tylnego stabilizatora używając starych gumek i podkładek dociskowych

Zestaw naturalnie ze wszystkimi śrubkami / nakrętkami / podkładkami bardzo dobrej jakości i wytrzymałości.

Cena w/w kompletu - 599,- netto / 736,- brutto
Wagoneer popraw sobie fotki w pierwszym poście bo większość jest niewidoczna Wink
czekam na wysyłkę- lift WJ
Witam Sebastian ile kosztuje tylne obniżenie lub podwyższenie trakcbara ,podkładki pod tylne odboje,tylne łączniki i podwyższenia amorów tył wszystko tak na 3".Jeżeli jest to możliwe podeślij jakieś fotki bo w pierwszym poście się nie otwierają.
Do ZJta ?

Tak na marginesie to jak ktoś chce ode mnie uzyskać jakieś info / spytać o coś to zapraszam do kontaktu telefonicznego - "TROCHĘ" to może przyspieszyć kontakt ze mną Smile

Od początku roku spędzam po 12-14h dziennie w garażu bo muszę odkuć jeden temat na który niestety naciął mnie "kolega" z forum - to tak jak bym przez 3 miesiące robił za darmo ! ! ! Moja rodzina nie jest z tego zadowolona

Bardzo proszę o kontakt telefoniczny w razie potrzeby !!! 502 102 502 !

... podbijać temat naturalnie można Wink
Ktory "kolega" cie tak naciął?
Na razie jeszcze nie piszę ... daje mu czas do 10 marca ( to będzie akurat 3 miesiące od terminu który sam ustalił na rozliczenie się ze mną ) Później nowy temat niestety umieszczę w odpowiednim dziale
Witam. Wagoneer proszę Cię podaj mi cenę na obniżenia tylnych odbojów do ZJ i odboje przedniego zawieszenia przykręcane do mostu. Mam już podkładki na 2,5 cala.
Odboje przedniego zawieszenia do 2.5" ( ewentualnie na wymiar po wykonaniu pomiarów na dobicie amorka albo koła ) 57,-
Obniżenia tylnych odbojów do 2.5" ( j.w ) 49,-
No i jak masz podkładki 2.5" z tyłu montować to trzeba zamontować prowadzenie sprężyny bo inaczej może izolator ześlizgnąć się razem ze sprężyną z podkładki - 45,- komplet na dwie strony.

W razie pytań DZWOŃ !!! 502 102 502