Tylko Jeep Klub Polska

Pełna wersja: Części do liftów - made by WAGONEER WORLD
Aktualnie przeglądasz uproszczoną wersję forum. Kliknij tutaj, by zobaczyć wersję z pełnym formatowaniem.
Witam dla wszystkich, którzy się zastanawiają serdecznie polecam kolegę Sebastiana. Zamówienie doszło na drugi dzień wahacze na polibuszach w wujku spisują się świetnie 100% satysfakcji. Pozdrawiam
Seba potrzebuje podkładki 1 cal pod tylne sprężyny do ZJ-ota
Jeżeli ktoś chce u mnie coś szybko zamówić lub uzyskać jakiejś informacji / porady to proszę DZWONIĆ 502 102 502 ... na forum czasami może mnie nie być kilka dni

Cena za zestaw jest podana w pierwszym poście tematu a za przesyłką kurierską DPD lub DHL do 30kg liczę +20,- złotych. Do KJ żeby podkładki założyć z przodu to się trzeba trochę nagimnastykować ... przydały by się ściągacze sprężyn co by ułatwiło trochę montaż ... tył jest zdecydowanie łatwiejszy. Nie posiadam w swojej ofercie żadnych osłon - polecam innych kolegów z forum którzy się w tego typu produkcją specjalizują Smile
Witaj Wagoneer.
Zakładałeś mi swoje podkładki 2" do mojego czarnego KJ-ta Renegade i nie podziękowałem.
Nie musiałem ustawiać geometrii, tylko zbieżność. Autko sprawuje się wspaniale nie buja na zakrętach, ani nie skrzypi. Wszystko jest OK..
Dzięki serdeczne.

Wszystkim polecam Sebę i jego podkładki.(na pewno do KJ)
Seba jakie masz uniballe potrzebuje do longow 4 sztuki tylko mapisz ile co ma i za ile komplet pozdro
x2 na info o uniballach... Tylko że ja potrzebuje jednego byka na sierżanta.
Dzwonilem dzisiaj w sprawie lacznikow stabilizatora do ZJ-ta polifta. Podeslij dane do przelewu.
Witam. Potrzebuję przedłużenia amorków przód i tył  do xj polifta
KRUSZON To super Smile Masz jakieś aktualne fotki ? ... ja zrozbiłem przed i po montażu ale nie mogę ich znaleźć

Duży unibol kosztuje 150,- Jak ktoś będzie potrzebował ze szpilką 33x2 pod moje wahacze to + 20,- od sztuki. Całość można dać do ocynku + 10,- od sztuki.

Jahoo Dzisiaj paczka wylatuje do Ciebie.

areks72 Do jakiego liftu potrzebujesz ... ważny jest tył. Podeślij adres na PW albo smsem to dzisiaj wyślę.
Ok pasi prawie wszystko dozucisz tulejki do wspawania i bede zanawial tak za 2-3 tygodnie hehe. Daj znac
Sebastian czy mo taż zestawu 2.5'' do zj-ota wymaga fachowej wiedzy czy mając warsztat i podstawową wiedze mechaniczną da radę się zamo tować bez problemu i wszystko ustawiać itp ?
Jako że miałem ten zestaw od Wagoneera to pozwolę sobie odpowiedzieć - montaż sprawa wręcz banalna, każdy sobie poradzi. Jedyny problem może być przy odkręcaniu starych, pordzewiałych śrub. Reszta to pryszcz.
Javelin dziękuję Smile rozmawialem z Sebastianem i powiedzial ze to proste ale jak coś to można dzwonic podpowie. Zamówiłem zestaw i pewnie w przyszłym tygodniu będzie montaż.
Nie masz może tylnych amorów do YJ z liftem?
Wielkie dzięki za lifcik di KJ Smile Z małymi problemami ale zamontowany i jest miodzio Smile