Tylko Jeep Klub Polska

Pełna wersja: Części do liftów - made by WAGONEER WORLD
Aktualnie przeglądasz uproszczoną wersję forum. Kliknij tutaj, by zobaczyć wersję z pełnym formatowaniem.
Bez problemu Smile Czy te amorki ProCompa masz pod 2" lift ? Wahacze skąd masz ? Jak chcesz podnieś tylko o 1/2" czyli jakieś 12-13mm to nie wiele Razz Z przodu podkładka pod sprężynę a z tyłu podkładka między resorem a mostem o ile masz dłuższe U-bolty od fabrycznych.
Źle napisałem, podnieść o 1" lub 2" Very Happy Odnośnie amortyzatorów to nie wiem, szukając natknąłem się na info, ze procompy es9000 są do liftu 2" do 3", więcej nie znalazłem. Jeep w tej chwili mierzy 50cm przód i 50,5cm tył (od ośrodka osi do krawędzi nadkola), wahacze nie mam pojęcia..
ES9000 to oznaczenie modelowe amorka ... mogą różnej długości i w różnej konfiguracji w tym modelu :p Zadzwoń jutro ... ja się nie lubię rozpisywać ! 502 102 502
Seba, da rade zrobić do WJ na tył przedłużki amorów 40mm i odboje 70mm ?
A może masz jakieś szpeje, żeby w ZJcie przy lifcie 2,5" zmienić mocowania przednich wahaczy tak, by zachować oryginalne wahacze, ale je wypoziomować, jak fabryka przykazała?
(2015-12-16, 04:10 PM)pingu napisał(a): [ -> ]Seba, da rade zrobić do WJ na tył przedłużki amorów 40mm i odboje 70mm ?

 Przedłużki na 40mm to już spawanie blach do ory. mocowania / albo jego przesunięcie. Moje mają 55mm. Odboje nie ma problemu.
(2015-12-16, 05:38 PM)Slova napisał(a): [ -> ]A może masz jakieś szpeje, żeby w ZJcie przy lifcie 2,5" zmienić mocowania przednich wahaczy tak, by zachować oryginalne wahacze, ale je wypoziomować, jak fabryka przykazała?

Przesunąć mocowanie wahaczy o 64mm w dół ... ? Nie mam czegoś takiego i mieć nie będę. Musisz rzeźbić ... abo podnieść wyżej to już będzie łatwiej Smile
WITAM. JAK MOGĘ ZAMÓWIĆ , BO PRAWDĘ MÓWIĄC NIE CZYTAŁEM WSZYSTKICH INFORMACJI  Confused , Komplet podkładek 2" do KJ  I JAKA JEST ICH CENA Z PRZESYŁKĄ ??? DRUGIE PYTANIE NIECO TECHNICZNE - CIĘŻKO JEST ZAŁOŻYĆ TE PODKŁADKI. I OSTATNIE , CZY MASZ JAKIEŚ OSŁONY PODWOZIA DO KJ.
(2015-12-25, 09:50 PM)dobryto@o2.pl napisał(a): [ -> ]WITAM. JAK MOGĘ ZAMÓWIĆ , BO PRAWDĘ MÓWIĄC NIE CZYTAŁEM WSZYSTKICH INFORMACJI  Confused , Komplet podkładek 2" do KJ  I JAKA JEST ICH CENA Z PRZESYŁKĄ ??? DRUGIE PYTANIE NIECO TECHNICZNE - CIĘŻKO JEST ZAŁOŻYĆ TE PODKŁADKI. I OSTATNIE , CZY MASZ JAKIEŚ OSŁONY PODWOZIA DO KJ.

wyłącz caps lock i nie krzycz już więcej ! i poczytaj trochę o tym lifcie jest kilka wątków na ten temat. Przepraszam za wtrącenie WAGONEERze ale nie wytrzymałem... pozdrawiam!
(2015-12-25, 11:23 PM)burkam napisał(a): [ -> ]
(2015-12-25, 09:50 PM)dobryto@o2.pl napisał(a): [ -> ]WITAM. JAK MOGĘ ZAMÓWIĆ , BO PRAWDĘ MÓWIĄC NIE CZYTAŁEM WSZYSTKICH INFORMACJI  Confused , Komplet podkładek 2" do KJ  I JAKA JEST ICH CENA Z PRZESYŁKĄ ??? DRUGIE PYTANIE NIECO TECHNICZNE - CIĘŻKO JEST ZAŁOŻYĆ TE PODKŁADKI. I OSTATNIE , CZY MASZ JAKIEŚ OSŁONY PODWOZIA DO KJ.

wyłącz caps lock i nie krzycz już więcej ! i poczytaj trochę o tym lifcie jest kilka wątków na ten temat. Przepraszam za wtrącenie WAGONEERze ale nie wytrzymałem... pozdrawiam!

"CAPS LOCK" PRZEPRASZAM WAGONEERze ZA WTRĄCENIE SIĘ, ALE STRASZNIE ****Ą MNIE "SZERYFOWIE TAKICH ODPOWIEDZI" Smile "CAPS LOCK" (po prostu nie wytrzymałem) Smile
(2015-12-26, 12:23 AM)Wojtekkt napisał(a): [ -> ]
(2015-12-25, 11:23 PM)burkam napisał(a): [ -> ]
(2015-12-25, 09:50 PM)dobryto@o2.pl napisał(a): [ -> ]WITAM. JAK MOGĘ ZAMÓWIĆ , BO PRAWDĘ MÓWIĄC NIE CZYTAŁEM WSZYSTKICH INFORMACJI  Confused , Komplet podkładek 2" do KJ  I JAKA JEST ICH CENA Z PRZESYŁKĄ ??? DRUGIE PYTANIE NIECO TECHNICZNE - CIĘŻKO JEST ZAŁOŻYĆ TE PODKŁADKI. I OSTATNIE , CZY MASZ JAKIEŚ OSŁONY PODWOZIA DO KJ.

wyłącz caps lock i nie krzycz już więcej ! i poczytaj trochę o tym lifcie jest kilka wątków na ten temat. Przepraszam za wtrącenie WAGONEERze ale nie wytrzymałem... pozdrawiam!

"CAPS LOCK" PRZEPRASZAM WAGONEERze ZA WTRĄCENIE SIĘ, ALE STRASZNIE ****Ą MNIE "SZERYFOWIE TAKICH ODPOWIEDZI" Smile "CAPS LOCK" (po prostu nie wytrzymałem) Smile
w tym momencie jesteś szeryfem poziom wyżej brawo Ty i się nie unoś tak są świeta Smile
(2015-12-26, 12:31 AM)burkam napisał(a): [ -> ]
(2015-12-26, 12:23 AM)Wojtekkt napisał(a): [ -> ]
(2015-12-25, 11:23 PM)burkam napisał(a): [ -> ]
(2015-12-25, 09:50 PM)dobryto@o2.pl napisał(a): [ -> ]WITAM. JAK MOGĘ ZAMÓWIĆ , BO PRAWDĘ MÓWIĄC NIE CZYTAŁEM WSZYSTKICH INFORMACJI  Confused , Komplet podkładek 2" do KJ  I JAKA JEST ICH CENA Z PRZESYŁKĄ ??? DRUGIE PYTANIE NIECO TECHNICZNE - CIĘŻKO JEST ZAŁOŻYĆ TE PODKŁADKI. I OSTATNIE , CZY MASZ JAKIEŚ OSŁONY PODWOZIA DO KJ.

wyłącz caps lock i nie krzycz już więcej ! i poczytaj trochę o tym lifcie jest kilka wątków na ten temat. Przepraszam za wtrącenie WAGONEERze ale nie wytrzymałem... pozdrawiam!

"CAPS LOCK" PRZEPRASZAM WAGONEERze ZA WTRĄCENIE SIĘ, ALE STRASZNIE ****Ą MNIE "SZERYFOWIE TAKICH ODPOWIEDZI" Smile "CAPS LOCK" (po prostu nie wytrzymałem) Smile
w tym momencie jesteś szeryfem poziom wyżej brawo Ty i się nie unoś tak są świeta Smile

Smile
Sorcia .
To nie jest kwestia Twojej dobrej woli, to są zasady, które obowiązują na każdym forum.
(2015-12-26, 11:31 AM)RaKu69 napisał(a): [ -> ]To nie jest kwestia Twojej dobrej woli, to są zasady, które obowiązują na każdym forum.

Dziękuje oto mi chodziło ledwo co sie zarejestrować na forum i wk.. ludzi łamiąc podstawy forum