Tylko Jeep Klub Polska

Pełna wersja: Części do liftów - made by WAGONEER WORLD
Aktualnie przeglądasz uproszczoną wersję forum. Kliknij tutaj, by zobaczyć wersję z pełnym formatowaniem.
ok super cierpliwie czekam na panharda i winduje jeepa w górę Very Happy tył wyszedł 4,5 cala teraz zobaczymy jak wyjdzie przód Very Happy
UWAGA !!!

Przed chwilą sobie "przygniotłem" telefon leżąc pod Wiciora XJtem - wyświetlacz umarł ... $@!%@#$%%^#$%^ !!!

Czyli nie mam dostępu do smsów z adresami ani do książki z kontaktami Crying or Very sad Crying or Very sad Crying or Very sad

... spróbuje coś zrzucić na kompa ... ale to prehistoryczna Nokia 6220
WAGONEER, a numer do mnie masz? jak coś to mam jakaś prehistoryczna nokie E51 moge ci odstapić za free Razz
Telefon już jakiś mam Razz ... numery zrzucone na kompa. Jakoś paczki ogarnąłem wczoraj ... ufff Razz
witam. Uzyskam odpowiedź w sprawie liftu 4,5 cala? bo piszę na PW kolejny raz i cisza a tutaj odpisujesz
godles ... podaj mi telefon do siebie to zadzwonię - muszę najpierw się dowiedzieć jak będziesz chciał te swojego Jeepa wykorzystywać ?
Naturalnie możesz Ty do mnie też zadzwonić ... Smile
wagoneer wolałbym na forum może być PW żona jest blisko jak słyszy inwestuje w auto to mam ciche dni Smile a tak to im mniej wie tym dłużej żyje..... ona i ja Very Happy Auto jeździ w terenie i po czarnym też. Ogólnie 50/50 teren asfalt. Jest to również autko rodzinne. Zależy mi aby auto było w miarę miękkie żeby niezrobiło się taczką na gumowym kole Smile
godles ... czyli bez extremy Smile

- sprężyny RC - 3.5" + kompensacja podkładką do 4.5" albo sprężyny 4.5" RC ale one na wejściu dają +1-1.5" więcej
- resory do klepania + dołożenie lagi + wieszaki regulowane / pełne resory drogie i bardzo twarde no chyba że OME +2" + wieszaki
- amorki RC gazowe od 4.5" do 6.5" identyczne w tych kompletach + amorek skrętu
- dolne wahacze reg na poli
- górne wahacze reg na poli
- drążek TrackBar reg
- komplet obniżeń odbojów
- obniżenie mocowań przewodów hamulcowych / ewe nowy cały zestaw dłuższych na oplocie
- wąs przekładni kierowniczej od ZJta
- obniżenie reduktora w miarę potrzeb
- ... reszta wyjdzie w praniu
Montaż i dostrojenie zawieszenia tylko u mnie w warsztacie / ewe elementy do wysłania - ceny jak w temacie.

... jak będziesz chciał pogadać to się przejdź z psem na spacer i zadzwoń Wink
mam puki co dwie podkładki po 2 cale każda plus tulejki na amory przód. Ale koło chowa się zbyt głęboko. Masz może same odboje w ofercie? na tyle mam resory z 6cioma piórami i wieszak +2" i amory ironman (dowidziałem się dzić jak rozkładałem całość) tył jest ok przód potrzebuje odboju reszta wydaje się być ok

P.S.

Poleciłbyś kogoś kto ma poszerzenia błotników te około 12 cm na stronę? będe podcinał błotniki na 100% a co za tym idzie oryginalne dokładki idą do kosza na śmieci.
Dzwoń jutro Smile Poszerzenia ma w ofercie Kaper - AFK
panhard regulowany doszedł z samego ranaVery Happy jak ogarnę się czasowo to dzisiaj winduje przód Very Happy
Witam.
Masz może na stanie wahacze przednie dolne z tulejami poliuratanowymi (do WG jakieś dystanse do montażu są potrzebne?)?
Bardzo mi zależy, bo chciałbym na targi jechac, a moje sie skończyły Sad

Adres na PW

Dzieki
WAGONEER, dzięki za podkładeczki i miło było poznać na targachSmile
wagoneer potrzebuje panharda do 8'' ten z polibuszem i unibalem z przesyłka jak najszybciej